Якими мають бути стюардеси.

Багато хто вважає, що стюардеса - це невдала модель. У реальності це не так. Можливо, і зустрічаються серед стюардес моделі або бажають ними стати, але серед якої професії таких немає? Зовнішність стюардеси повинна бути в першу чергу приємною. Зрозуміло ж, що ця особа конкретного літака, тому приємна зовнішність необхідна і тут немає нічого дивного, адже від начальства компанії так само потрібно презентабельно виглядати. Що стосується конкретних параметрів, той тут є деякі "правила", які пояснюються чисто професійною необхідністю.

Хороша дикція необхідна, щоб стюардесу розуміли всі члени екіпажу і пасажири рейсу. Далі - стриманість, що часом не можуть проявити всі стюардеси. Дійсно, на кожному рейсі вистачає буйних пасажирів, особливо останнім часом. Стюардеса повинна якомога спокійніше реагувати на таких пасажирів. Важливо й уміння спілкуватися з людьми, хороші манери поведінки, що може згладити будь-який конфлікт і навіть заспокоїти буйного пасажира літака. Якщо раніше знання англійської мови зовсім не потрібно для бортпровідниць місцевих авіаліній, то зараз, щоб стати стюардесою це необхідно. Стоїть і здобути вищу освіту, що покаже потенційному роботодавцеві ваш освітній рівень.

Зверніть увагу, що зріст і вагу стюардеси так само важливо , але не тільки для естетичної привабливості членів екіпажу. Так стати стюардесою може дівчина вище 165 см, т.к. в іншому випадку вона не зможе виконати свої зобов'язання перед пасажирами - допомогти їм прибрати багаж на верхню полицю. Але і вище 185 см вона не повинна, інакше їй буде незручно працювати в літаку. Зверніть увагу на вагу: зрозуміло, що він не повинен бути надто великим, інакше це утруднить прохід між рядами в літаку, рознос харчування та ін., Але і невелику вагу може виявитися проблемою, тому саме стюардеса відкриває люк, а це важко.


Розмір одягу стюардеси може досягати 46-48, а це не модельні параметри!

Як стати стюардесою.

У першу чергу, щоб стати стюардесою, необхідно мати міцне здоров'я, часом на цьому етапі і "відбраковують" невідповідних кандидаток. Цікаво, що стати стюардесою може хто завгодно, відповідний під всі вимоги авіакомпанії. Справа в тому, що немає факультетів у ВНЗ, навчальних майстерності стюардес. Тому ви можете вибрати цікаву для вас професію, відучитися (можна навіть поєднувати роботу стюардеси і здобуттям вищої освіти), а після закінчення роботи в якості стюардеси знайти роботу за фахом. Відзначимо, що стати стюардесою може дівчина повнолітня, але молодше 27 років. Тобто в ідеалі бути стюардесою можна лише 9-10 років.

Як стати стюардесою, якщо утворення такого ніде не подають? Справа в тому, що необхідно отримати спеціальну освіту. Існують курси для стюардес, щоб закінчити їх необхідно прийти на співбесіду в цікаву вам авіакомпанію. Вас направлять на медичний огляд, а потім на підготовчі курси для стюардес. Курси тривають 3 місяці і складаються не тільки з теоретичної, але й практичної частин. В кінці навчання ви здаєте іспити. Далі необхідно отримати льотні години - не менш 30 годин (але в місяць не більше 77 годин). Тільки після цього ви зможете отримати сертифікат бортпровідника 3 класу. Пам'ятайте: чим більше годин ви налітали, тим вище буде ваш клас (2 клас - 2000 годин або більше 2 років безперервних польотів, 1 клас - 3000 годин). А от щоб отримати міжнародне свідоцтво бортпровідника, тобто стати стюардесою міжнародних рейсів, необхідно відучитися за кордоном (безкоштовно, крім того ви будете отримувати стипендію).