Ріелтор та його діяльність.

До ріелторам в Росії ставляться досить неоднозначно. З одного боку ріелтор здатний і повинен допомагати людям у купівлі або продажу нерухомості, в оренді житла або офісу, складу. Але з іншого боку, останнім часом дуже часто зустрічаються ріелтори "з подвійним дном", які приховують недоліки приміщення, видають все за "чистий аркуш", а ви залишаєтеся наодинці з проблемами. В Європі, США все давно не так: більшість ріелторів дорожать своїми клієнтами і своєю репутацій, тому пропонують клієнтам тільки хороші пропозиції нерухомості на ринку. Хоча "чорні" ріелтори часом так само зустрічаються, але вкрай рідко. Тому ріелтора варто шукати через агентство.

Ріелтор повинен самостійно шукати своїх клієнтів. Це можна робити своїми силами або використовувати рекламу, просити порекомендувати себе свої друзям минулих клієнтів і т.д. Але не тільки клієнтів необхідно знайти ріелтору, так само необхідно знайти різні варіанти нерухомості від економ класу до елітної нерухомості в різних частинах міста і з різними умовами: продаж, оренда, спільне користування та ін. Так само в обов'язки ріелтора входить і договори з власниками знайденої нерухомості про співпрацю, необхідно не просто усна домовленість, а завірена письмово. Після завершення чергової оборудки ріелтор отримує свою оплату за роботу і старання.

Як стати ріелтором.

На ріелтора не потрібно вчитися.


Достатньо лише влаштуватися в гарну ріелтерську компанію. Влаштовуєтеся ви туди стажистом для початку, вчіться майстерності у досвідчених ріелторів, а потім починаєте самостійну роботу. Але до самостійного виходу на ринок необхідно скласти іспити. Одні компанії зовсім забувають про екзаменацію нових співробітників, не хочуть з цим "заморочуватися", а інші розуміють, що чим кваліфікованішими співробітник, тим краще самої компанії, тому певний відсоток з усіх угод відходить керівникам компанії. Але будьте готові до досить довгої підготовки до роботи, доведеться стажуватися з ріелтором або декількома ріелторами кілька місяців, поки ви точно не станете готові до цього.

Отримувати від угоди ви будете не менше 10%, тому проводити більш великі договору приємніше кожному ріелтору, але це і складніше. Однак часом угода може обіцяти і більш високий дохід для ріелтора - в середньому, 40-50%. Хоча трапляється, що фахівці і 100% комісійні отримують, але дуже рідко. Клієнти самі готові запропонувати ріелтору більш високі комісійні, якщо він у швидкий термін і з хорошими варіантами зможе звернутися до своїх клієнтів. За хорошу роботу і заплатити хочеться, погодьтеся! Найчастіше ріелторами є люди молоді або вже досить зрілого віку, тобто 18-24 і 40-50 відповідно. Від 25-40 років досить рідко можна зустріти ріелтора, це лише ті, хто дійсно присвячує себе саме цієї діяльності з вільним, але складним графіком.