Чи можна стати співачкою?

Ми часто бачимо на естраді співачок, які гарно виглядають на сцені, красиво виглядають в житті, стежать за собою, займаються спортом і .. співають. Однак як тільки починається концерт, коли ці супер співачки співають без фонограми, стає страшно і з'являється таке питання: "Невже в країні немає справжніх співачок, куди вони поділися?". Благо не так давно пройшов конкурс "Голос", де молоді виконавці довели, що є чим пишатися нашій країні. Хтось із них навчався самостійно з дитинства і голос і слух їм були даровані з народження. Хтось вчився цьому старанно все своє життя під керівництвом викладача по вокалу.

Виходить, що стати співачкою може кожна дівчина, у якої в принципі є слух і голос. Насправді, у дівчат, які виступають на сучасній естраді, є і те і інше, але немає вміння використовувати свої таланти, тому всі їхні пісні записуються в студії заздалегідь, щоб на сцені прозвучав остаточні і красивий варіант виконання пісні, а молоді "діви" тільки бігають по сцені і відкривають рот. Пам'ятайте: стати співачкою можна! Неважливо навіть які у вас зовнішні дані, це завжди можна використати на свою користь або виправити. Згадайте навіть Діану Гурцьку, яка стала улюбленицею багатьох при тому, що вона сліпа і має не зовсім симетричне особа, але це не зменшує любов до неї і проникливість її пісень.

Як стати співачкою.

Якщо ви хочете стати співачкою, то потрібно стати нею. Все залежить тільки від таких факторів: чого ви хочете цим досягти і як далеко ви готові зайти. Давайте почнемо по порядку.

По-перше, як стати співачкою без мети? А значить необхідно вирішити, для чого вам бути співачкою? Ви можете стати співачкою для себе і своєї сім'ї, щоб спокійно співати і не руйнувати нічию психіку дивними ламаними криками.


Другий варіант - стати міський співачкою, виступати на міських святах, брати участь у невеликих конкурсах, підробляти співачкою в ресторанах тощо. Третій варіант, і найскладніший, стати відомою співачкою на всю країну або на весь світ. Залежно від таких пріоритетів буде залежати, як стати співачкою. У будь-якому випадку, необхідно звернутися до викладача по вокалу, який допоможе "поставити" вам голос. Далі вас необхідно діяти по ситуації: співати вдома для рідних або в караоке-барі; влаштуватися в будь-який заклад, де звучить жива музика, пройти конкурс талантів міста та ін .; ходити на всі прослуховування продюсерів, "засвітитися" в Інтернеті, спробувати пройти аналогічний конкурс типу "Голос".

По-друге, на що ви готові, щоб стати співачкою? Чи зможете ви наполегливо займатися зовнішнім виглядом, весь вільний час присвячувати співу, вивчення пісень, поведінки на сцені та ін., Від цього буде залежати ваш результат. Мало кому подобається спостерігати на сцені недоглянуту жінку, з стирчать зайвими кілограмами в різні боки. Якщо ви розумієте це і готові з цим боротися, довести, що ви сильна особистість, то вам шлях у співачки буде відкрито ще легше. У тому ж проекті "Голос" попереджають, що для успіху, важливо багато чого змінити у зовнішності: стиль одягу, зачіску, колір волосся, вага та ін. Важливо і бути товариською, рухливою, мудрою жінкою. Готові боротсья з собою і стати співачкою, тоді дійте!