Чому дівчатка повинні добре вчитися.

Бути відмінницею для дівчаток вкрай важливо. Особливо, коли йдеться про похвалу. Багато родичів постійно запитують про дівчаток, як вони навчаються. Дівчатка бентежачись, говорять, що погано або нормально. Звідси починається прагнення або не зустрічатися з родичами з такими питаннями, або стати відмінницею. Враховуючи, що дівчатка більш емоційні, складні для них предмети будуть ще важче, якщо вчити їх не виходить. В результаті: нервові зриви, істерики, психоз, сльози і бажання кинути школу. Не можна тиснути на дівчаток, які намагаються стати відмінницями, адже їм і так важко, краще допомогти.

Більшість дівчаток хочуть стати відмінницями, але виходить це лише за допомогою зазубрювання - "фішка" школярок. Інші способи того, як вчитися на одні п'ятірки ви зможете прочитати у статті "Як стати відмінником", тому варіанти становлення відмінниками не відрізняються за статевою приналежністю дітей. Щоб дівчинка стала відмінницею, їй варто допомагати з ранніх років, коли вона тільки вчиться сприймати цей світ. Так само варто вчити дівчинку виступати на публіці і спілкуватися. Часом саме страх перед усім класом, сором і нетовариськість ведуть до поганої успішності.

У сучасному світі дівчаток і виросли з них жінок не сприймають, як ідуть. Поряд з анекдотами про блондинок, дуже часто зустрічаються жарти про жінок та їх розумові здібності взагалі, а саме - про логіку. Так що в дорослому житті, щоб добитися кар'єрного успіху, необхідно докласти всі сили і всі знання, які починають зі шкільної лави. Якщо дівчинка зрозуміє це якомога раніше, вона сама захоче стати відмінницею.

Як стати відмінницею.

Становлення зі стандартної школярки в відмінницю не буває простим. Найчастіше відмінницею потрібно народитися, щоб уроки і завдання легко запам'ятовувалися і виконувалися. В інших випадках необхідно старання, сила волі, терпіння і посидючість. Але дуже важливо і повагу до вчителів. Як би ми не сперечалися, за закритими дверима в учительській постійно йдуть розмови про нас, учнів. Тому, якщо ви погано встигаєте з усіх предметів, то на вас всі будуть дивитися, як на слабку ученицю. Почніть "підтягувати" деякі предмети, показуйте старанність у цьому, що ви намагаєтеся і хочете п'ятірку. Це буде винесено на обговорення в учительській, і інші вчителі зможуть помітити в вас старанну ученицю, яка може стати відмінницею.

Ми часто бентежить питання, як стати відмінницею, на нього завжди складно відповісти. Багато залежить від кожної з нас, від наших старань. Ми можемо сидіти над уроками 2:00 і вважати, що дуже втомлюємося і працюємо, а може просидіти всі вихідні, весь вільний час, канікули, щоб не забути те, що вчили, вчимо або тільки будемо вчити.


Так, вчити наперед теми дуже важливо, з цим не посперечаєшся! Особливо, якщо вчитися в школі вам складно. Вивчивши тему наперед, ви зможете підкріпити знання тим, що розповість викладач, так вивчити нову тему буде значно легше.

Казуси на шляху до становлення відмінницею.

Багато дівчаток, які хочуть стати відмінницями розуміють, що часом це просто неможливо. Чи не фізично недосяжно, а морально нестерпно. Але причиною цьому може бути невідповідний вас клас, вчитель, школа. Варто спробувати займатися з іншими дітьми, можливо, вам інша атмосфера сподобається. При цьому не обов'язково вибирати клас слабкіше свого, може бути клас підійде більш сильний, але з більш приємним учителем.

Одного разу був випадок: Марія перейшла з гімназії в просту школу, тому її сім'я переїхала в інший район, а їхати було далеко і вирішили перевести дівчинку в середню школу. З гімназистки-хорошисткою в простій школі точно буде відмінниця, так вважали батьки, та й сама Маша. Але що вийшло в результаті? Вчителі порахували, що дівчинку варто оцінювати за вищими параметрами. Та й усім відомо, що вчителі зі шкіл та гімназій (більш сильних за програмою закладів) рідко дружать, тому деколи по школі оцінюють і знання педагогів. Так Маші не пощастило з новою школою, вона змогла згадати кілька яскравих ситуацій у класі.

Особливо злюбила Машу викладач російської мови. Вона занижувала їй оцінки, а твори і зовсім повертала з видом лицаря Побідоносця. У класі, звичайно, вже була одна відмінниця, якою пишалися всі вчителі. При черговому диктанті, Маша написала роботу на "відмінно", а відмінниця - на бал нижче. Зрозуміло, що допустити цього викладач не могла і заявила, що Маша списувала, змусивши написати її новий диктант, одну її. Марії здався текст більш складним і в результаті так і вийшло, оцінка "4", що і було занесено в журнал і щоденник дівчинки.

У Маші завжди було досить добре з математикою і алгеброю, але складніше справа йшла з геометрією. Цей предмет дівчинка і хотіла підтягнути, ніж зайнялася сама. Марія вивчала теми наперед, точніше почала це робити. Але кілька уроків поспіль клас через нерозуміння теми чи поганих результатів заново вивчав стару тему. Тягнутися це могло тижнями, що, погодьтеся, сильно набридає, адже тих, хто по темі добре підготовлений, від уроків не звільняють. Це тільки два приклади з безлічі, від яких не склалася відмінниця сильно засмучувалася. Тому таку пораду, дівчатка: вчіться так, щоб це залишалося у вас в голові, а не на аркушах щоденника, тому довести свої знання ви зможете своїми силами, а ті, кому оцінки дістаються за минулі заслуги ("вічні відмінниці") не зможуть згадати нічого.