Чи потрібно хлопчикові бути відмінником.

Це питання цікавить не тільки учнів, а й їхніх батьків. Чи потрібно хлопчикам бути відмінниками в школі? Питання спірне, тому вважається, що відмінники знають усі теми добре, хоча здебільшого вони їх не знають, а зазубрюють, після чого швидко забувають. Виходить, що варто бути не «Зубрилов", а просто розумним хлопчиком. Але не завжди рівні поняття розумний і відмінник, тому дитина може не бажати відповідати тему при класі через сором'язливості, заїкання, хвилювання або просто неуважності.

Що важливо по-справжньому для хлопчика, так це виховання в ньому чоловіка. Раніше хлопчаки зовсім не бажали вчитися, це так, але з них виростали відмінні чоловіки, тому в них виховувалися найважливіші для життя цінності. Зараз виходить така ситуація: в хлопчика намагаються виявити відмінника, але забувають про цінності, або намагаються виростити і те й інше, що в підсумку втрачається через велике навантаження і тиску.

Повірте, хлопчикові не обов'язково бути відмінником , але це може допомогти йому в подальшому. Він може користуватися інтересом у невстигаючих дівчаток і допомагати хлопцям, тобто може стати хорошим другом, якщо не буде весь час сидіти за уроками, він зможете з легкістю вступити до інституту, якщо буде відмінником, який розуміє, а не зубрить, він зможе легше влаштуватися на роботу, якщо і далі буде відмінником.

Як стати відмінником хлопчикові.

Щоб стати відмінником, є три варіанти досягнення мети:

1.


Стимуляція. Досить хитрий варіант, як стати відмінником. Для цього необхідно або батькам, або самому хлопчикові поставити такий стимул: грати в улюблену гру тільки при хорошому результаті після школи. Наприклад, грати в "World of Tanks" на комп'ютері можна, тільки якщо в щоденнику жодної четвірки, ну або хоча б трійки. Якщо погана оцінка все ж зайняла місце в щоденнику, то гра забороняється самому собі або батьками дитині до наступного тижня, тобто до наступного розвороту щоденника;

2. Зазубрювання. Найпростіших рішення, щоб стати відмінником. Найчастіше це використовують, щоб не діяв варіант стимуляції гарного навчання. Зате в щоденнику будуть одні п'ятірки, в класному журналі - так само і четвертние та річні оцінки - будуть радувати;

3. Розуміння. Найскладніше - навчитися розуміти досліджувані предмети по-справжньому. Однак це вигідно завжди, адже всі перевірочні та контрольні роботи будуть написані легко. Щоб так і було, намагайтеся вивчати теми на крок вперед вдома самі, зі старшими братами, сестрами або батьками.

Стати відмінником можна досить легко, головне зрозуміти, що для вас важливіше - оцінки або гри з хлопцями на вулиці , по мережі та ін. Поставте перед собою мету і навчитеся розподіляти вільний час, щоб вистачало і на навчання, і на відпочинок.