Дуже багато листів приходить з таким питанням: "Здравствуйте. Ви не могли б написати статтю про те, як стати агентом?". За останній місяць це вже не перше лист, що надійшов на нашу адресу, тому ми не могли втриматися і вирішили написати статтю на цю тематику. Отже, як стати агентом простій людині?

Складність полягає в тому, що мало хто уточнює, якого роду агент їх цікавить. Агентами в загальному розумінні слова називають людей, що виконують ті чи інші доручення ("З вами зв'яжеться наш агент"). Так само можуть бути агенти як шпигуни, агенти як інформатори й агенти як посередники продажів і т.д. Так що ми розглянемо деякі варіанти, а ви наступного разу, уточнюйте, чого саме бажаєте отримати від нас.

Як стати агентом компанії.

Для того щоб стати агентом компанії, необхідно в першу чергу звернутися у відділ кадрів цієї компанії. Все що необхідно, це довідатися про вільну вакансії і записатися на консультацію, або заповнити резюме і залишити його у відділі кадрів. Найчастіше агентами вважаються менеджери з продажу. Необхідно відвідувати передбачуваних майбутніх клієнтів і залучати їх до співпраці з вашою компанією.

Зарплата агента безпосередньо залежатиме від того, як він поповнить клієнтську базу компанії, тобто чим більше клієнтів з'являється завдяки конкретному агенту, тим більше його зарплата (зазвичай, відсотки від угоди).

Якщо мова йде про агента відомої особистості, необхідно спочатку впровадитися в той світ, адже інакше це буде складно. Необхідно влаштуватися на "побігеньки" до теперішнього зоряному агенту або його помічнику, поступово проявляти себе і просуватися до агента, щоб він міг порекомендувати вас комусь. Так чи інакше, вам необхідно вивчити світ шоу-бізнесу повністю, щоб ваші майбутні клієнти не розчарувалися в вас і не відмовилися від послуг. Ви можете так само знайти нову супер зірку ще не відому світу і розвивати її до світових масштабів, але доведеться сильно постаратися і оббити пороги багатьох кабінетів.

Стати агентом зможе тільки активний, товариський і життєрадісна людина, яка зможе повести за собою, до якого будуть тягнутися люди, кому зможуть довіряти.


Значить агент повинен мати добре поставлену мова, привабливу зовнішність, доглянутий вигляд, приємний сміх і посмішку, а так само багато терпіння!

Як стати агентом спецслужб.

Стати агентом компанії не складно, але що якщо мова йде про секретного агента? Стати агентом самостійно виходить рідко, до цього доведеться прагнути, розвивати свої здібності, зайнятися бойовими мистецтвами, вступити в спеціалізований навчальний заклад і т.д. Однак здебільшого, щоб стати агентом, їх вербують:

1. На власному бажанні (коли людина хоче стати агентом самостійно). Такі агенти добре працюють, вони ініціативні і цікаві спецслужбам, але на жаль людей, які бажають стати справжніми секретними агентами дуже мало. Багато хто тільки говорять про свої бажання, а на ділі робити нічого не вміють, та й не хочуть.

2. За винагороду (коли робота агента оплачується). Тут все так само, як і з першим варіантом: бажаючи отримати оплату роботи, агенти намагаються викластися по повній. Повинні бути ініціативними і показувати успіхи в справах. Але так вербують агентів вкрай рідко, адже на забезпечення одного агента доводиться сильно витрачатися, а це не вигідно ні одній спецслужбі.

3. З примусу (найчастіше використовується будь-яка компрометує інформація). Грубо кажучи, людини шантажують, але турбуватися особливо не варто, якщо у вас немає особливих навичок і таємниць. Гідності роботи з такими агентами в тому, що на них не доводиться особливо витрачатися (робота не оплачується), однак такий агент може спробувати втекти, сховатися або зірвати операцію, тому потребує жорсткого контролю.