Коли випрямляють від природи кучеряве волосся, відбувається їх натяг, а коли завивають пряме волосся, то вони стають хвилястими або пишними. Такий ефект залишається протягом трьох-шести місяців, залежить від складу "хімії" і структури волос.Перед штучним вторгненням в структуру волосся необхідно уточнити їх стан, тому що на це впливає вибір препарату і час його впливу. Якщо у вас здорове волосся, то можна робити перманент. У такому випадку неприємні наслідки вам не загрожують. Хімічна завивка включає в себе такі етапи: один механічний і два хімічних. Однак, перш за все, волосся промивають спеціальним шампунем, прочиняє лусочки волосся, це допоможе полегшити проникнення "хімії".

Стадії хімічної завивки
  1. У порушенні "хімічної ланцюжка" всередині кератину полягає хімічний (розслабляючий) етап, його метою є те, що необхідно зробити волосся м'якими, для формування іншої форми, позбавити їх стабільної форми.
  2. Бажану форму надають під час механічного етапи. Дуже великі бігуді використовують при випрямленні.
  3. "Хімічний (фіксуючий) етап дозволяє відновити всередині кератину" хімічну "ланцюжок і волоссю зберегти придбану форму, яку вони набули під час механічного етапи.

Виконати "хімію" сучасні хімічні препарати навіть при кімнатній температурі дозволяють в домашніх умовах.

Види хімічної завивки

Розрізняють три види хімічної завивки:

  1. Класична хімія, або хімія на основі лугу.


    Вона володіє сильною фіксацією. Вона тримається близько шести місяців і підходить для здорового волосся.

  2. "Міні-хвилі" або хімія на кислотній основі, такою ж природною кислотності шкіри волосся і голови рН 6-7 і на волосся діє щадне. Це підходить для забарвлених, пошкоджених, тендітних і тонких волосся. Однак, вона не така стійка, як лужна.
  3. Проміжне становище між тими, які були названі вище, займає нейтральна хімія. І поєднує переваги обох: щадне дію однієї і стійкість інший. Вона підходить для чутливої шкіри голови і для всіх типів волосся. Її рекомендують для прикореневого хімічної завивки. Гладке волосся не йдуть більшості жінок. Гострі риси обличчя пом'якшують хвилясте волосся, здатні зробити його молодим. Для того щоб волоссю надати нову форму користуються бигудями.

Великі бігуді, які називають колесами, слід взяти, якщо головною метою завивки є додання зачісці обсягу. Використовуватися будуть не бігуді, а спеціальні засоби, що дозволяють гладкими волосся підтримувати за допомогою гребінця, якщо ви випрямляли волосся.

Після закінчення терміну дії розслабляючого властивості хімічної речовини його видаляють повністю. Волосся для цього ретельно споліскують водою, інакше достатньої стійкості завивки фіксаж не забезпечить. Фіксаж наноситься на промиті волосся, який є окислювачем на основі перекису водню. Потім волосся добре обполіскують.