Найбільше, питання про те, як провести Новий рік весело цікавить тих, хто святкує Новий рік вдома або на роботі. В інших випадках для людей вже складена іншими особами святкова і урочиста вечірка. А от коли ви залишаєтеся на Новий рік вдома, або до вас приходять гості, а може бути ви відправляєтеся в гості до знайомих, варто подумати про розвазі самостоятельно.Ето ж стосується і тих, у кого волею випадку Новий рік доводиться зустрічати на роботі. Як бути і як розважити себе і своїх знайомих, з якими ви разом відзначаєте Новий рік за власним бажанням або з примусу? Варіанти є, повірте, вам залишилося тільки вирішити, що подобається більше і застосувати їх на озброєння в ніч з 31 грудня на 1 січня.

Як провести Новий рік весело будинку.

Для початку варто визначитися з тим, хто буде головним по розважальної частини, так би мовити домашнім ведучим вечора. Це може бути хтось із гостей або господар будинку. Провести Новий рік весело можна вдома, якщо скласти заздалегідь новорічний сценарій. Варіантів дуже багато на просторах Інтернету, з власного досвіду або з історій від знайомих. Ви можете організувати Новий рік у стилі дитинства, з Дідом Морозом, подарунками та ялинкою, а можна влаштувати стильний Новий рік "Карнавал". Якщо ви підготували сценарій в останній момент, ні в кого, звичайно, не буде часу на костюми. Тоді поступите таким чином: сумістите сценарій Нового року з грою "Хто я?". Для цього на спину прикріпіть гостям листки з іменами казкових героїв (бажано, пов'язаних з Новим роком: Ялинка, Снігуронька, Морозко, Дід Мороз, Зайчик, Сніжинка і т.д.).


Люди будуть спочатку відгадувати хто вони в постановці, а потім грати свою роль! Обов'язково, навіть можна і без сценарію Нового року, складіть ігри для гостей. Зазвичай, в ігри грають вже після застілля, коли необхідно розтрусити те, що наїли до і після бою курантів. Можна поєднати гри на ерудицію з рухливими іграми, щоб могли брати участь всі гості.

Як провести Новий рік весело на роботі.

Провести Новий рік весело хочеться навіть, якщо доводиться працювати. Тому, варто заздалегідь подумати про новорічному оформленні вашого робочого місця. Все що вам знадобиться, це прості новорічні прикраси, які можна взяти з дому, зробити самостійно або купити з колегами в складчину. Саме на роботі буде необхідний новорічний сценарій, за яким має бути багато шуму і веселощів. Так Новий рік буде не тільки веселим, але і незабутнім, чому позаздрять навіть ті, хто не працював на Новий рік. Є одна перевага святкування Нового року на роботі: вам не потрібно думати куди піти і що вдягнути на Новий рік. Ви можете, якщо у вас немає спецформи, придумати собі новорічні костюми і святкувати Новий рік в костюмах. Так чоловічий колектив може одягатися в Дідів Морозів і зробити кілька пам'ятних знімків, щоб усі бачили, як було здорово. Що ще необхідно, як провести Новий рік весело на роботі? Обов'язково потрібно взяти з собою кілька святкових страв, закусок або десертів! Напої доведеться залишити вдома і замінити їх безалкогольними коктейлями та соками, але це не зіпсує вашого настрою в результаті.