Виявляється, що всім нам відома редиска багата цінними вітамінами та іншими корисними для організму мінералами. Оскільки саме вона допомагає кожному з нас відновити сили і вітамінний баланс після зимового періоду. Завдяки безпосередньо її корисними якостями цей продукт здавна залишається віддається перевага стравою багатьох людей.
Добова доза аскорбінової кислоти, необхідної для людини міститься в пучку редиски. Сорти її дивують буйством фарб. Крім звичних для багатьох з нас плодів білого та рожевого кольору ще редис буває коричневого, жовтого, бордового і фіолетового кольору. Однак, незважаючи на настільки різноманітну палітру кольорів, смакові якості у цих плодів практично однакові, при цьому поєднуючи їх з супами, другими стравами і різними овочевими салатами, вони створюють досить багату гамму.
Складові речовини цього плоду
Даний продукт насичений вітамінами РР і групи В, а також цінними мінеральними речовинами - залізом, фосфором, калієм, магнієм та багатьма іншими. Дивно, але редиска містить в собі в кілька разів більше білка, тижні її зібратися. Вона допомагає будовою і формуванню клітин організму. Редис відноситься до групи нізкокаллоріенних продуктів, в 100 грамах плодів є лише 14 ккал.
До складу цього кореня входять корисні цукру, ферменти, необхідна клітковина, а також, що може здатися досить дивним, жири. До найкориснішою частини редиски відноситься бадилля, яка користується попитом при приготуванні салатів, її застосовують як зелені, а також вона є чудовим доповненням до супів, різним гарнірів, відварного і тушкованого м'яса.
Корисні властивості редиски
Цьому овочу притаманний кілька гіркуватий смак, це обумовлено тим, що він містить у своєму складі гірчичне масло. Тому вживання редиски в невеликих кількостях характеризується жовчогінну властивістю, при цьому цей продукт здатний викликати апетит і поліпшувати процес травлення. Це досить вагомий аргумент для людей, які страждають такі захворювання як ожиріння, цукровий діабет і подагра.
Загальновідомо, що корисність редису полягає в змісті більшості необхідних людському організму мікроелементів, які необхідні для правильного функціонування обміну речовин, у тому числі і для підвищення рівня кровообігу.
Фахівці в області харчування рекомендують редис включати в свій раціон в якості підтримки нормальної роботи серця. Вважають, що цей продукт досить ефективний при боротьбі з появою набряків, редис допомагає правильній роботі кишечника, тим самим усуваючи таку проблему, як запор. Він також сприяє зміцненню імунітету, підвищенню рівня гемоглобіну і позбавлення від таких хвороб як мігрень і радикуліт.
Цей овоч є незамінним при здійсненні боротьби із зайвими кілограмами, а також він позбавляє від жирових відкладень. Саме тому дієтологи рекомендують застосовувати цей плід для здорового і корисного харчування.
Однак корисність цього продукту полягає не тільки в тому, що він дозволяє позбутися непотрібного ваги, але і в ефективності його при боротьбі з різними важкими проблемами.


Редис здатний привести в норму рівень цукру, що міститься в крові, а також запобігти розвитку онкологічних захворювань. Це пояснюється тим, що у своєму складі він має барвник антоциана.
У даному корені включено досить велика кількість концентрації ефірних масел. Як вважають багато доктора, саме завдяки цим речовинам редис чудовим чином допомагає при лікуванні проблем, що виникають в підшлунковій залозі, шлунково-кишковому тракті, а також 12-палої кишки. У помірних дозах бажано цей продукт вживати людям, які страждають захворюваннями печінки і жовчного міхура.
Крім того що цей продукт благотворним чином впливає на функціонування кишечника, що входить до його складу пектин сприяють очищенню організму від шкідливих токсинів і інших речовин. Доведений і той факт, що редис здатний надавати протидію різного роду простудних захворювань. Для цього слід зробити сік з таких плодів, доповнивши морквяним і вживати один раз в день.
Які існують протипоказання для вживання цього плоду?
Цілком очевидно, даний продукт відноситься до цінних плодам, подаровані природою, які багаті й насичені найкориснішими та цінними речовинами. Однак, незважаючи на всю цю корисність, не кожній людині дозволено включати у свій раціон цей чудовий овоч.

  1. Люди, що страждають хворобами шлунково-кишкового тракту, можуть вживати редис в особливо невеликих дозах, оскільки зайве поїдання здатне спровокувати загострення захворювання.
  2. До складу цього продукту входять особливі речовини - ціаногенние глікозиди, які можуть негативним чином вплинути не найкращим чином на функціонування щитовидної залози і навіть у найсерйозніших випадках спровокувати появу зоба. На думку фахівців, людям, що мають які-небудь нездужання, редис слід вживати не більше ніж один раз на тиждень в обмеженому вигляді.
  3. Вживаючи цей плід, прислухайтеся до своїх відчуттів. З цим коренеплодом необхідно проявляти граничну обережність і обов'язково перед застосуванням бажано проконсультуватися з лікарем. Таким чином, кожен зможе отримати ранні цінні вітаміни і від вживання редиски тільки буде користь, а негативний вплив не позначиться на стані здоров'я.

Деякі поради з правильного вибору редису
При виборі цих коренеплодів зверніть увагу, щоб вони були тверді і мали гладку шкірку. Якщо на продукті є чорні плями або крапки - це означає, що плід знаходиться вже в процесі гниття. У випадку, коли цей продукт м'який на дотик, це говорить про те, що вона вже тривалий час зберігається і в ній уже не міститься весь обсяг корисних речовин.
Тому така редиска при вживанні ні принесе ніякого задоволення, так само як і користі.
Визначити придатність цього продукту можна по бадиллі, яка має свіжий вигляд, це говорить про те, що плід зірваний недавно і в ньому міститься максимальна кількість цінних властивостей.