Як мовиться, яким би людина не була чудовим зсередини, охайний зовнішній вигляд завжди вітається. Нічого не поробиш, але прислів'я "По одягу зустрічають ..." діє і в наш час.

Ах, які нігтики!

Для дівчат зовнішній вигляд особливо важливий, оскільки саме він допомагає висловити натуру, сутність кожної з нас. Звичайно, ми звертаємо увагу абсолютно на все: що одягаємо, що взуваємо, які аксесуари носимо. Також особливу увагу ми приділяємо своєму обличчю, і це обґрунтовано, оскільки саме на нього звернено перший увагу оточуючих.

Для цього ми за допомогою косметики підкреслюємо свої достоїнства і майстерно коригуємо недоліки. Але, нажаль, часто ми забуваємо про догляд за своїми чарівними нігтями. А дуже навіть дарма. От уявіть, сподобаєтеся ви чоловікові, він галантно вирішить поцілувати вам руку .. і побачить жахливі недоглянуті нігті. Думається, вся його доброзичливість на вашу адресу миттю вичерпається. Так що не треба думати, що нігті - це дрібниця, якої не потрібно приділяти багато уваги. Це абсолютно не так. За допомогою доглянутих довгих нігтів ви зробите свої пальці довгими, витонченими і аристократичними. І, навіть якщо у вас короткі нігті, не треба думати, що нічого зробити з ними не можна. Останнім часом з'явилося багато салонів, де вам запропонують недорого і якісно зробити простий манікюр або нафарбувати нігті. Але якщо ви все ж не бажаєте розставатися зі своїми грошима, то можете нафарбувати нігті і в домашніх умовах. Для цього знадобитися лише якісний лак. Отже, дамо вам кілька порад, які допоможуть вашим нігтиками постати у всій красі.

Правила нанесення лаку

Спочатку, перед фарбуванням обов'язково помийте руки з милом.


Якщо у вас є якісь залишки на нігтях після наступної фарбування нігтів, обов'язково видаліть їх за допомогою рідини для зняття лаку. Коли ваші нігті стануть сухими, можна приступати до підготовки нагідок для лаку. Краще спочатку скористатися основою для лаку. Ось чому:

  1. По-перше, з його допомогою нігтьова пластинка стане рівніше, і потім лак ляже без всяких нерівностей.
  2. По-друге, якщо у вас спеціальна основа, яка куплена в аптеці, то ваші нігті не тільки не будуть страждати від лаку, але навпаки, отримають необхідні мікроелементи.
  3. По-третє, за допомогою основи, лак стане здаватися яскравіше і протримається набагато довше на нігтях.

Далі, лак потрібно наносити в два шари. Тільки таким чином ви досягнете чудового насиченого кольору (якщо це безбарвний лак, то ваші нігті будуть блищати і виглядати здоровими). Після того, як нанесли лак на нігті, намагайтеся посидіти спокійно хоча б хвилин 20. Нічого не чіпайте, тому що якщо хоча б подряпина з'явиться на нігті, це зіпсує всю красу.

І розповімо про невеликих нюансах, якщо у вас короткі нігті. Перш за все, слід сказати, що краще використовувати лаки світлих тонів, вони будуть візуально збільшувати ваші нігті. Коли ви збираєтеся фарбувати ніготь, залишайте на пензлику мінімальна кількість лаку. І невеликий секрет, якщо ви хочете візуально подовжити нігті, при фарбування не зафарбовуйте краю нігтя.