Жодна дамська косметичка не обходиться без такого предмета, як туш для вій. Адже завдяки її використанню можна зробити привабливим погляд і надати йому глибину і виразність. Як же слід вибирати хорошу туш?

Різновиди туші

Туш для вій розрізняється по ефекту, який вона виробляє, і за виглядом.

Вона буває підкручує, подовжує, що збільшує обсяг вій і звичайною. Розглянемо кожну окремо:

1. Подовжує туш комплектується пензликом з рідкісною щетинки, а сама туш при цьому володіє рідкою консистенцією.

2. Туш, призначення якої - збільшувати обсяг вій, має густу і досить жирну структуру. Вона забезпечена пензлем з густою щіточкою.

Для того, щоб домогтися підкручують ефектом, необхідно застосовувати спеціальну щіточку. Вона має досить короткі щетинки і володіє увігнутою формою. Також існують щіточки для вій, які мають різну довжину. Таким чином, довгі щіточки можуть завдавати туш по всій довжині вій, а за допомогою коротких щетинок дофарбовував більш короткі вії.

За своєю різновиди туш також ділиться на водостійку і розчинну. Водостійка туш найбільше підходить для зимової та осінньої погоди. Її важко змити водою, тому сніг, вітер і сльози для неї не є перешкодою. Для зняття для водостійкої туші необхідно придбати також молочко для зняття макіяжу. Воно також знадобитися і для тих, хто користується звичайною тушшю, розчинної водою. Звичайно, можна змити звичайну туш, застосовуючи мило і воду, але це дуже шкодити ніжній шкірі навколо очей, пересушує її, а постійне застосування мила може привести до передчасного старіння шкіри і появи зморшок.


Дівчата - володарки природних чорних вій можуть використовувати гель для вій, надаючи їм доглянутий вигляд і досягаючи ефекту подовження.

Кольорова туш - оригінально і зі смаком

Сучасна туш може мати не тільки різне призначення, але і відрізнятися за кольорами.

Крім чорної туші зараз можна побачити синю, зелену, сіру і коричневу туш. Це дозволяє домагатися різного ефекту макіяжу, створювати різноманітні відтінки і не бути завжди однаковою. Звичайно, різні відтінки туші можуть бути використані в якості основних, накладаючи їх на верхні і нижні вії. Гарний ефект можна отримати, якщо нафарбувати нижні вії більш світлим тоном, а верхні - більш темним. А якщо фарбувати нижні вії під колір очей, це буде виглядати чудово.

Іноді молоді дівчата люблять використовувати виключно кольорову туш. У цьому випадку варто вибирати більш темні відтінки: синій, коричневий, темно-зелений. Деякі люблять бачити в дзеркалі бузкові або рожеві вії, але на відстані вони дають ефект припухлості під очима, неначе б ви зовсім недавно були заплаканими. Дівчатам, барвним вії за допомогою кольорової туші, рекомендується підбирати контрастні тіні. Таким чином, можна підкреслити індивідуальну красу ваших очей.

І ще один невеликий рада, щоб ваші вії були здоровими і красивими, а погляд виразним, використовуйте тільки якісну туш.