У сучасному світі суспільство відвело жінці не тільки почесну роль господині будинку, але й дало можливість активно брати участь у всіх сферах соціального життя. Постійно спілкуючись з людьми, жінка просто зобов'язана мати доглянутий охайний вигляд, в якому важливу роль відіграють гарні руки. Нарощування нігтів стало дуже актуально в сьогоднішній час.

Нарощені нігті, що перевершують природні по фортеці - це один з найбільш прийнятних способів мати постійно акуратний, стильний, довговічний манікюр. Для обзаведення такими нігтями необхідно звернутися до спеціально підготовленому майстру, від кваліфікації якого залежить здоров'я вашої нігтьової пластини і краса ваших рук. Як правильно вибрати майстра для нарощування нігтів?

Ознаки хорошого майстра

Як правильно вибрати майстра для нарощування нігтів? Якщо ви не знаєте, як правильно вибрати майстра для нарощування нігтів, скористайтеся нашими рекомендаціями. Припустимо, що ви вже вибрали майстра, до якого хочете звернутися. Вам необхідно заздалегідь ознайомитися з його портфоліо, відвідати його робочий кабінет, а краще, якщо ви будете присутні при прийомі інших пацієнтів.

На які ж фактори потрібно звертати увагу в першу чергу, перебуваючи в кабінеті майстра.

- Перш за все, необхідно оцінити чистоту приміщення, яке повинно добре провітрюватися. У роботі використовуються синтетичні компоненти, які можуть накопичуватися на одязі, волоссі, потрапляти в органи дихання. Тому регулярне вологе прибирання є необхідною умовою здоров'я персоналу і клієнтів.

- У кабінеті або салоні повинно обов'язково знаходитися стерилізаційне та дезінфекційні обладнання.

- Потрібно звернути увагу на якість застосовуваних інструментів, визначити - чи відповідають вони сучасним вимогам.

- Поцікавтеся, чи відносяться засоби, що застосовуються для нарощування, до однієї фірми-виробника, бо лише за цієї умови можна гарантувати якість проведеної процедури.

- Про що говорить час, який майстер витрачає на процедуру.


Занадто тривалий сеанс може свідчити про низьку кваліфікацію спеціаліста, а надто короткий - про можливе низьку якість манікюру.

- Ваша інтуїція навряд чи підведе вас, якщо ви оціните майстра по його зовнішності і рукам, які багато чого можуть розповісти про людині.

- Зверніть увагу на те, з якою щільністю складено графік прийому клієнтів. Якщо він надто щільний, то навряд чи можна сподіватися на створення дійсно якісних нігтів, дизайн яких повністю стане втіленням ваших бажань.

Чи варто відвідувати майстра на дому?

Проводити процедуру нарощування нігтів можна і в салоні, і вдома у майстра. Послуги в салоні коштують дорожче через плати за оренду займаного приміщення, комунальні послуги, рекламні акції. Але самі умови в салонах знаходяться на високому рівні, дотримуються санітарно-гігієнічні норми, є необхідне обладнання, документи.

Як правильно вибрати майстра для нарощування нігтів: цінова категорія процедури нарощування на дому трохи нижче, ніж в салоні, але й умови можуть бути на порядок нижче: відсутність сучасних інструментів, санітарної та жалобній книг.

Однак це зовсім не означає, що обслуговування на дому - свідчення низької якості. Нерідко майстри починають свою кар'єру з роботи в салонах, а потім, напрацювавши постійну клієнтуру, починають самостійну діяльність.

Помітна вивіска салону і пишні рекламні акції не завжди є свідченням професіоналізму його співробітників. Тому найкраще йти второваним шляхом, скориставшись досвідом подруг або хороших знайомих, і звернутися до послуг перевіреного майстра.