Як з'явилися і розвивалися татуювання? Тату давно втратили свою актуальність в якості неодмінної атрибутики злочинного світу, морських вовків і байкерів. У сучасному молодіжному середовищі татуювання служить засобом вираження власного "я" або просто прикрасою тіла витонченим малюнком. Перш ніж вирушити в тату-салон, необхідно зважити всі позитивні і негативні сторони татуювань.

Плюси татуажу

Нанесення татуювання таїть у собі кілька позитивних моментів.

- Ви купуєте можливість підкреслити свою індивідуальність, виділитися з натовпу. Підібравши малюнок, що підкреслює і доповнює ваш вже існуючий образ, ви викличете захоплення оточуючих.

- Для багатьох татуювання грає роль оберега, покликаного захистити її володаря від негативного впливу зовнішніх недоброзичливих сил.

- Малюнок-пам'ять, служить постійним нагадуванням про який-небудь важливу подію або близьку людину.

- Татуювання може свідчити про приналежність до якого-небудь спільноті, служити способом знаходження однодумців.

Негативні сторони татуювань

Якщо ви вирішили стати володарем натільної малюнка, то обов'язково обміркуйте можливість присутності негативних моментів, які супроводжують процес і сам результат татуажу.

- Небезпека для вашого здоров'я. Уникнути ризику зараження крові і повільного і болісного загоєння травмованої ділянки допоможе ретельний вибір досвідченого фахівця і перевіреного на знайомих салону.

- Хворобливість процедури. Якщо ви, в принципі, погано переносите біль, то зважте - чи варто малюнок на тілі принесення таких жертв.

- Втрата актуальності малюнка з часом. Сьогодні ваш обранець здається вам найкращим, єдиним на всьому світі. А незабаром ваші почуття можуть змінитися, а от від малюнка позбутися практично неможливо.

- Погіршення естетики малюнка у зв'язку з природним старінням шкіри.

- Складність видалення татуювання.

Короткий екскурс в історію татуювань

Як з'явилися і розвивалися татуювання? У стародавні часи татуювання мали містичне значення.


Їх використовували, щоб привернути милість божеств, знайти чарівну силу магічних тварин. Згідно з деякими віруваннями натільний знак був необхідний для отримання життя після смерті.

Деякі північні народи застосовували татуювання не тільки в якості ритуальних атрибутів, але і для реального захисту шкіри від обмороження і роздратування, що викликається морською водою.

Правила догляду за тату

Зробивши татуювання, потрібно неодмінно ретельно доглядати за нею, щонайменше, два тижні, щоб уникнути тривалого і важкого загоєння.

З салону ви вийдете, швидше за все, з плівкою на малюнку. Будинки зніміть поліетилен і промийте "рану" рідким милом, висушивши потім сухим чистим рушником. Не варто закривати тату бинтами або пластиром.

Вранці і ввечері потрібно промивати травмоване місце теплою водою з милом. Це необхідно робити, щоб на поверхні малюнка не утворилася кірка після висихання сукровиця. Терти не варто, також, як і користуватися губкою.

Після промивання татуювання її потрібно змастити 5% -ним Актовегіном або Бепантеном.

Необхідно утримуватися від прийняття гарячої ванни, відвідування лазні, басейну . Потрібно обмежити фізичні навантаження, щоб уникнути попадання поту на малюнок. Одяг повинен бути просторою і м'якою.

Якщо ви ретельно підійдете до вибору малюнка, виберете досвідченого фахівця і будете правильно доглядати за шкірою після нанесення тату, то скоро зможете повернутися до нормального способу життя і милуватися придбаним додатковим прикрасою вашого тіла .