Дуже часто майбутні мами хвилюються про свою вагу, адже після пологів тільки деяким вдається відразу ж повернутися в початковий стан, більшості ж доводиться докласти для цього певні зусилля протягом тривалого часу.

Як правило, це все ті ж 9 місяців, які потрібні були на набір ваги.

Вага після пологів

Природно, що для годуючих мам звичайні засоби для схуднення (жорсткі дієти, таблетки для схуднення, активні фізичні навантаження, пластирі для схуднення, БАДи, розвантажувальні дні і т. Д.) НЕ підійдуть. Скорегувати вагу після пологів може допомогти спеціальну білизну. Звичайно, зайві кілограми воно не спалить, але надати фігурі ефект підтягнутості цілком здатне. Коригувальна білизна має спеціальні вставки з еластичних матеріалів, які не тільки підтягують проблемні зони, але можуть і виправити поставу. Природно, така білизна зможе вирішити проблему лише тих жінок, вага яких трохи більше номи.

Якщо ж зайвих кілограмів стало набагато більше, ніж до пологів, то в тому випадку коригуючий білизна навряд чи допоможе. У такому випадку необхідно переглянути власний раціон і зробити його збалансованим. Звичайно, годуюча мати не повинна ні в якому разі голодувати і сидіти на дієтах, інакше це може відбитися на здоров'ї малюка. Вагу після пологів швидко прийде в норму, якщо споживати не більше 1500 - 2000 ккал щодня.


Звичайно, цифри досить умовні, тому потрібно керуватися принципом витрати більшої кількості енергії, ніж споживаної.

Немає ніякої необхідності повністю виключати зі свого раціону мучного і солодкого, просто потрібно з розумом підходити до кількості їх споживання. Якщо ви звикли пити соки, то краще замінити їх звичайними фруктами і овочами. У них набагато менше калорій, а користі - більше. У свіжих фруктах міститься клітковина, яка сприяє глибокому очищенню кишечника.

Звичайно, годі й думати про втрату ваги після пологів без фізичних вправ. Насправді займатися фізкультурою набагато простіше, ніж здається на перший погляд. Досить використовувати час, поки ви перебуваєте з малюком на прогулянці, так як активні тренування протипоказані мамам, особливо в перший час після пологів. Важливо запам'ятати, що в будь-якому випадку кілька місяців відразу після пологів не можна качати прес, так як це може дати зовсім протилежний очікуваному результат. Не рекомендується пити чай для схуднення.

Таким чином, помірне фізичне навантаження, регулярні прогулянки з малюком на свіжому повітрі і збалансоване харчування неодмінно дадуть прекрасний ефект. Головне - не гнатися за вражаючими результатами, цілком достатньо скидати 300 - 500 г на тиждень.