Хорошим зором в наш час може похвалитися далеко не кожен. Все більше число людей вдаються до рятівного засобу - очками. Хтось помічає, що зір погіршився трохи і відразу набуває окуляри, хтось намагається його відновити за допомогою різних вправ, але факт залишається фактом - без допомоги окулярів або контактних лінз обійтися важко.

У чому перевага вибору контактних лінз

Зараз багато людей, які потребують корекції зору, зупиняють свій вибір на контактних лінзах. Чому? Давайте розглянемо переваги лінз перед окулярами.

Перше, що відразу говорить про це - лінзи не мають нестачі очок, оправа яких постійно знаходиться в полі зору, що доставляє незручності. При носінні лінз ви можете користуватися сонцезахисними окулярами, що є важливим при сучасному різноманітті модних і красивих очок від сонця.

Багатьом людям окуляри що називається "не йдуть", що не прикрашають їх зовнішність, когось вони стискують в русі, так як можуть впасти і розбитися. Контактні лінзи позбавлені цих недоліків. Крім того, існують кольорові і відтінкові лінзи, за допомогою яких ви можете здійснити своє можливе таємне бажання - "приміряти" інший колір очей.

Догляд за контактними лінзами

Догляд за лінзами не представляє труднощів і займе всього 10-15 хвилин щодня вашого часу. Що ж потрібно для правильного зберігання та догляду за лінзами? Це контейнер, розчин, пінцети з силіконовими наконечниками.

Лінзи бувають разові - на один день, на три місяці, і тривалого користування - на шість місяців, рік. При цьому лінзи одноразові - найтонші і зручні, очей їх майже не відчуває, але після носіння їх викидають.


Контейнер для зберігання лінз дуже зручний і підписаний для право і лівою лінзи відповідними буквами. Розчин треба міняти регулярно, якщо ж ви не носите лінзи довгий час, міняйте його хоча б раз на 5 днів. Якщо ви забудете занурити лінзи в розчин, вони просто зсохнуть і стануть непридатні. Воду з-під крана категорично не використовуйте, оскільки в ній міститься маса речовин і добавок, ви зіпсуєте лінзи і заробите запалення очей.

Лінзи діставайте пінцетом - силіконові наконечники на ньому не зашкодять лінзи. Всі правильні рекомендації вам надасть офтальмолог наприклад при покупці лінз в салоні оптики. Дотримуйтесь його вказівки і лінзи послужать вам свій покладений термін.

Існують різні розчини для зберігання лінз, не змішуйте один з іншим - це може викликати небажану реакцію внаслідок розрізняється складу розчинів.

Одягайте лінзи тільки чисто вимитими руками - на руках не повинно бути пилу, ворсу, вовни ваших улюблених домашніх тварин! Перед тим, як одягати лінзи, не користуйтеся кремами, милом, до складу якого входить крем і так далі. Якщо ви користуєтеся косметикою, наносите її після того, як одягли лінзи, а знімайте перед зняттям косметики. Також неприємну службу можуть послужити лаки та спреї для волосся, якщо вони ненароком потраплять в очі, закривайте очі при нанесенні засобів для укладання волосся.

Ось і все ті деякі рекомендації, яких варто дотримуватися при носінні контактних лінз. Носіть лінзи, відчувайте їх зручність і необмеженість ваших можливостей бачити світ без дискомфорту!