В даний час щодня кожна людина в робочий час відчуває масу почуттів та емоцій, бо переживає багато подій. Це стосується кожного з нас. Іноді це хороші новини, які приводять людину в радісне хвилювання і змушують посміхатися, веселитися. Іноді, трапляється, наздоганяють погані вісті, які змушують напружено думати, а часом і сумувати, переживати.

На сон грядущий

Загалом, ваша голова може бути зайнята різноманітними думками цілий день, і виникає відчуття, що відпочити ніколи не вийде. Але, на щастя, настає вечір, і всі вирушають з роботи додому. Якщо ви не самотня дівчина, то домашні клопоти захоплять вас, і тільки вночі, в затишному ліжку, ви можете знайти спокій.

І начебто після метушливого дня оптимальним варіантом є відразу заснути, але от невдача, сон ніяк не приходить до вас. Звичайно, з цією проблемою потрібно відразу ж почати боротися, щоб не бути розбитим і сонним весь наступний день. Як же можна побороти цей недолік, зараз підкажемо.

  1. По-перше, обов'язково складіть розпорядок дня, і намагайтеся лягати завжди в певний час, наприклад, в 23 години. Через деякий час ваші біологічні годинники підлаштуються під такий ритм, і до одинадцятої вечора ваші очі самі почнуть злипатися. Адже посудіть самі, з ранку, коли ви встаєте щодня в один і той же час, то іноді прокидаєтеся і без будильника. Це заслуга саме ваших внутрішніх годинок.
  2. По-друге, якщо є можливість, прийміть розслаблюючу ванну. Це дуже добре допомагає, тому що науково доведено, що вода допомагає позбутися негативних емоцій.
  3. По-третє, їжте як мінімум за три години до сну.


    Якщо ви поїсте прямо перед сном, то важкість у животі змусить вас ворочатися, а якщо ще й попили багато рідини, захочеться в туалет. Ну, а якщо поїсте задовго до спокою, тоді вам завадить почуття голоду, ваш шлунок буде ображено бурчати довгий час від здивування, чому ж його позбавили законної їжі.


Приємна обстановка для сну

Далі, потрібно звернути увагу на кімнату, в якій ви спите. Обов'язково потрібно зробити так, щоб ніякий сторонній шум не досягав ваших вух. Також в спальні має бути темно, щоб вам не заважав ніякий світло. Ще зверніть увагу на колір шпалер. У тому випадку, якщо ви лягаєте спати з каганцем, ніяких різких квітів бути не повинно. Зрозуміло, що червоний, салатовий, яскраво жовтий кольори будуть дратувати очі, що зовсім позитивно позначиться на вашому сні. Ну і наостанок, звичайно, зверніть увагу на ліжко, так як саме на ній вам доведеться провести частину часу. Матрац повинен бути в міру пружним, середньої жорсткості. Комплект білизни також підбирайте саме під себе, не керуючись чиєюсь думкою. Наприклад, якщо вам знайомі порадять шовкова постільна білизна, то ви спочатку задумайтесь, чи буде вам комфортно спати на ковзних присутніх і ловити з'їжджаються ковдру.

Якщо ж безсоння мучить вас довгий час, то краще звернутися за допомогою до психолога, який порадить вам шляхи вирішення даної проблеми.