Перед тим, як замовити парфуми по інтернету, уважно ознайомтеся з ними. Звичайно, ви навряд чи зможете зробити це сидячи вдома, та й не факт, що духи, що продаються в найближчому магазині, будуть того ж якості, як і надіслані через інтернет. Насправді не варто думати, що замовивши нові парфуми не можна заздалегідь передбачити, чи сподобаються вони вам.

По суті, є реальна класифікація духів. Тому, дізнавшись характеристики і нотки ароматів для тих чи інших духів, ви зможете правильно зробити вибір і придбати правильні парфуми. Сьогодні вам належить ознайомитися з видами і типами духів, щоб остаточно розібратися в них. Успіхів!

Відмінності духів.

Більшість людей називають всі ароматичні засоби духами. Чоловіки можуть назвати духами освіжувач повітря. Давайте ж розберемося, які ароматичні засоби для людей існують. Це духи, туалетна вода та парфуми. По суті, це все одне і те ж. Однак є відмінності, які проявляються в концентрації ароматичного екстракту. Так якщо порівнювати, то в парфумах такого екстракту міститься від 20 до 40 відсотків, залежно від духів, в туалетній воді - від 5 до 20 відсотків, а в парфум - від 10 до 30 відсотків. Зрозуміло, що духи зможуть довше утримати запах на тілі або на одязі через високий концентрату аромату. Духи так само відрізняються по нотах. Цікаво, що ноти є не тільки в музиці, а й в ароматі, чи не так? Ноти в ароматах можуть бути верхні, основні і кінцеві. Так при виборі парфуму багато фахівців радять перечекати добу. Спробувавши один аромат на шкірі, ви відчуєте верхній аромат, до вечора - основний, а на ранок - кінцевий. Вам потрібно задовольнити цей аромат повністю!

Давайте згадаємо найпопулярніші і поширені аромати. Це квітковий, цитрусовий, деревний і східний аромати.

Квітковий аромат.

Найпопулярнішим типом ароматів є квітковий. Він підходить і подобається більшості. Квітковий аромат може бути заснований на одній квітці, а може бути "зібраний" немов цілий букет.


Найчастіше аромати доповнюють фруктові аромати, лісові нотки тощо. Однак знайте, що одне і те ж назву ще не говорить, що духи будуть абсолютно такими ж. Це як з хлібом, назва "батон" однакове, але залежно від виробника і смак змінюється. Так в парфумах з однаковою назвою у вигляді доповнення можуть бути додані троянда і фіалка, а в інші - гвоздика і лілія. До речі, будьте уважні до лилиям, адже не кожен переносить цей яскравий аромат.

Цитрусовий аромат.

Цей аромат так само приваблює багатьох людей. Крім того, саме цитрусовий аромат здатний зробити ранок бадьорим і насиченим. Цитрусові духи можуть містити як лимон, так і бергамот, мандарин або грейпфрут, точніше їх аромати. Багато фахівців радять використовувати пару крапель такого аромату при поганому настрої, тому воно дуже скоро змінюється на позитивне і легке. Такий аромат якщо вже не подобається, то цілком підійде будь-кому. Так на роботі варто використовувати для гарного настрою і прихильності колег саме такі парфуми.

Деревний аромат.

Цілком нейтральний ароматом можна назвати і деревне варіант. Він так само підійде будь-якій людині. Хоча якщо цитрусовий більше підходить молодим і прогресивним, то деревний аромат ніби створений для дорослих, що розвиває і розумних людей. У таких духах містяться такі аромати, як кедр, сандалове дерево, кущ троянд або ветивер. Так само ви цілком можете наштовхнутися на такі деревні аромати, в яких містяться запах мускусу, мирта або ірису. Разом цей аромат стане прекрасним не тільки для роботи, але і для світського вечора.

Східний аромат.

Цей тип ароматів не завжди доречний, він підходить певній групі людей, пристрасним натурам, запальним і яскравим особистостям. Звичайно ж, мова йде про східному ароматі. Він ідеальний для шлюбних ігор, романтичних зустрічей і рідкісних побачень. Цей аромат складається їх мускусу, жасмину, мандарина і фрезії. Взагалі тут можуть поєднуватися і інші аромати, що робить ті чи інші духи дуже цікавими.