Мови вчать багато, найчастіше вивчають англійську, німецьку та французьку. Але чим гірше інші? Та нічим, просто менше викладачів, менше можливостей спілкуватися з кимось хто володіє іншою мовою. Але хочеться відзначити, що з "незвичайних" мов необхідно виділяти китайську мову. Повірте, дуже велика кількість людей говорить китайською язике.Посудіте самі: яке населення в Китаї? Всі вони знають китайську мову, зрозуміло, що багато китайців живе в інших країнах, і вони так само говорять китайською мовою. Виходить, що якщо ви підете на курси китайської мови, то зможете знайти багато друзів у Китаї.

Скільки в світі китайців.

Цікавим питанням може задатися кожна друга людина світу: скільки у світі китайців? Питання в чому цікавий і актуальний, тому багато хто хоче знати на нього відповідь. У самому Китаї проживає понад 1,3 мільярда китайців! Але ви тільки уявіть, скільки китайців живе в інших державах. Тільки в Росії їх більше 350 тисяч чоловік і це тільки за офіційними даними, в Італії - 145 тисяч осіб, у Франції 300 тисяч чоловік, а в Новій Зеландії 148 тисяч чоловік.

Чи раціонально вивчення китайської мови.

представили самі, раз у світі таку величезну кількість китайців, то вивчення китайської мови, звичайно ж, доречно. Ви зможете поспілкуватися з китайцем на його рідній мові в будь-якій країні світу. А вже якщо вірити твердженням, що кожен 5 чоловік у світі китаєць, то самі розумієте, що за логікою, вивчення китайської мови більш раціонально, ніж вивчення англійської мови - найпоширенішого в світі. Крім того, щорічно повзуть чутки про те, що Китай стане світовою державою і китайську мову стане нарівні або вище англійської мови. Так що подстрахуйтесь прямо зараз і навчитеся цьому древньому і загадкового мови.

З якого віку і як правильно вивчати китайську мову.

У першу чергу необхідно підібрати правильні курси китайської мови. Вас можуть навчати хоч 10 років поспіль і не навчити нічого, а на інших курсах ви зможете все вивчити легко і просто. Вся справа в тому, що вибір курсів дуже важливий, важливо не помилитися з керівниками, з групою, з можливостями. Якщо говорити про вік, то оптимальним вважається 12-річний вік.


У цьому віці дитина ще здатний легко вивчити мову, а так само цілком може розібратися у підходах до вивчення, бачити різницю між російським і китайським, щоб не плутати мови, і до людини в цьому віці легко доходить абстракціонное враження, мислення і показання. Витривалість в цьому віці ідеальна, а якщо вже дитина спокійна і поступливий, то це і зовсім цінний учень, який цілком може стати відмінним перекладачем з китайської мови. Зручно, що на курси китайської мови набирають маленькими групами, щоб і групи стали близькими всередині себе, щоб змогли допомогти один одному у складній темі, і останнє, але найважливіше, щоб вивчення відбувалося швидше і простіше. Китайська - складна мова, і його деколи доводиться підучують багато і довгі роки, адже це не простий англійську мову, яка може вивчити кожен.

Як вибрати курси китайської мови.

У великому місті легко знайти курси китайської мови. Складність полягає у виборі: тут різноманітні умови, різні викладачі, підходи і ціни. Пропонуємо, не обговорювати останній аспект: кожен по-своєму оцінює свої праці і лише вам вирішувати, яка ціна б влаштувала вашу персону. У першу чергу необхідно уточнити освіту викладача, який пропонує свої послуги з вивчення китайської мови. У цієї людини повинні бути особлива річ: диплом китайського зразка з Китаю, завірене тим, що дана людина дійсно має високі пізнання китайської мови і може займатися навчанням інших людей. Але і це ще не все. У багатьох випадках, люди знаючі математику, наприклад, абсолютно не можуть донести її до оточуючих, навіть якщо потрібно пояснити елементарний приклад. Це ж стосується і китайської мови: викладач має дозвіл на навчання та пристойні знання китайської мови може не вміти навчати зовсім. Тому варто подивитися на досвід викладача: як довго і як успішно він викладає китайську мову. Педагог і власник мови - різні поняття, вам необхідно мати викладача, в якому живуть дві ці характеристики.

Тільки виходячи з цих знань ви повинні зробити вибір на користь тих чи інших курсів китайської мови, а так само виходячи з наявних у вас фінансових можливостей.