Целюліт - це, безсумнівно, величезна розлад для будь-якої жінки. Відомо, що боротьба з цією неприємністю вимагає комплексних заходів і часто в ці заходи входить відвідування професійного салону. Але як бути, якщо немає можливості або часу його відвідувати? Чи можливо позбутися целюліту будинку за допомогою народних засобів? Давайте розглянемо докладніше як позбутися целюліту народними засобами.

Як позбутися целюліту будинку.

Якщо ви хочете позбутися целюліту будинку, приймайте регулярно контрастний душ, ванни і відвідуйте лазню. Давайте докладніше розглянемо, як же все це може допомогти в позбавленні від "апельсинової кірки", і яким дією володіє кожен з цих методів. Отже, як позбутися целюліту будинку? Контрастний душ просто чудотворно впливає на організм. Справа в тому, що під час прийняття такого душа підвищується працездатність, відновлюється кровопостачання, зміцнюється імунітет, збільшується швидкість обміну речовин, завдяки чому токсини і шлаки, які, по суті, і утворюють целюліт, швидко виводяться з організму, а також виробляються вільні радикали і колаген, завдяки якому шкіра стає еластичною і пружною.

Тут слід знати, що не слід різко міняти температуру води, наприклад, занадто гаряча - крижана, оскільки це негативно позначиться на роботі серця! Ванни слід приймати з додаванням морської солі, завдяки якій весь організм розслабляється, а шкіра очищується! Тут у вас повна свобода вибору. В ванни можна додавати мед, молоко, а також настої з трав! Баня добре розширює пори і зміцнює імунітет. Обов'язково після лазні застосуєте скраб і не забудьте розтертися антицелюлітним кремом, адже після лазні ефект дії цих засобів підвищується в кілька разів!

Як позбутися целюліту народними засобами в домашніх умовах?

Дари природи цінувалися завжди і сьогодні вони займають вирішальне місце в боротьбі з такою засмучувати проблемою як целюліт.


Сьогодні крему, різні маски і скраби виготовлені з додаванням натуральних компонентів, а тепер уявіть, що у вашому засобі тільки вони і є, ніякої хімії та шкідливих компонентів! Саме тому народні засоби в боротьбі з целюлітом є найбільш ефективними.

Отже, натуральні компоненти для позбавлення від целюліту:

- Бруд мертвого моря.

- Водорості.

- Глина.

- Мед.

- Кава.

Всі ці компоненти є ідеальними і надійними помічниками в позбавленні від проблеми. З їх допомогою ви можете робити різні маски, скраби та обгортання. Поєднуйте їх і комбінуйте, додаючи в суміш ефірні масла. Якщо ви додасте, наприклад, оливкова олія в зроблене засіб, воно допоможе стати шкірі еластичною, гладкою і красивою. Якщо ви робите засіб з глини, розведіть її попередньо в невеликій кількості теплої води, а потім вже можна комбінувати з нею інші компоненти. Слід також знати, що водорості потрібно подрібнити до стану порошку! Далі все залежить тільки від фантазії, однак, не перестарайтеся. Якщо це кава, то з медом і маслом; якщо водорості, то з глиною і медом. Не варто змішувати все підряд!

Слідуючи всім цим рекомендаціям, ви скоро побачите, що побороти целюліт в домашніх умовах можливо, і що для цього не потрібно відвідувати дорогих салонних процедур!