Як би ви не старалися, ви не завжди можете бути впевнені про свій зовнішній вигляд. Причому, якщо зовні ви можете бути чарівні, сторонніх людей може сильно бентежити ваш .. запах. Зараз ми говоримо не про дезодоранті або туалетній воді, якими ви користуєтеся, а про неприємний запах ніг.

Що стає причиною неприємного запаху ніг?

Дуже багатьох хвилює каверзне питання про запах від ніг, чому він взагалі з'являється, адже, швидше за все ви досить охайні і приймаєте душ кілька разів на день. Причина ж може бути не тільки в поганій гігієні ніг, але і в неправильно підібраного взуття, незручних черевиках, в неякісних носочках або следочкам та ін. Частими причинами появи запаху є активний спосіб життя і, звичайно ж, грибок ніг.

Як позбутися неприємного запаху ніг будинку.

Для того щоб швидко і ефективно впоратися з запахом від ніг, варто придбати звичайний разжигатель, тільки твердий, тобто сухою. Зазвичай ним користуються для того, щоб розпалити багаття на природі, в каміні. Виглядає сухий разжигатель як таблетка, тому компактно спресовується виробником. Ви повинні зробити присипку для "ароматних" ніг.


Так, вам необхідно розкришити разжигатель, до речі, візьміть 4-5 спресованих таблеток. Цей вийшов порошок присипається на чисто вимиті стопи ніжок. Після цього на ніжки варто натягнути шкарпетки, так ніби ви лікуєте застуду сухою гірчицею. А на ранок обов'язково ретельно промийте ноги теплою водою, висушіть їх і надіньте нові шкарпетки. Щоб позбутися неприємного запаху ніг, необхідно буде повторити цю процедуру, можливо, кілька разів.

Позбавлення від неприємного запаху від ніг.

У першу чергу, ви повинні визначити, чи немає грибка на ваших ніжках. Після того, як цей діагноз підтвердиться, важливо терміново приступити до лікування ніг. Це можна робити самостійно, тобто не обов'язково звертатися до фахівця, хоча і бажано. На сьогоднішній день, від грибка стоп існує безліч засобів в аптеках, яких ви легко можете придбати і випробувати. Обов'язково дотримуйтесь гігієну ніжок, мийте їх частіше і з милом: до роботи вранці, після роботи ввечері і перед сном. Носіть більш зручне взуття, вибирайте бавовняні шкарпетки і якісні панчохи, намагайтеся взуватися по сезону, щоб ноги не потіли всередині взуття.