У суспільстві є думка, що всі зайві складки на тілі з'являються від надмірної ваги. Але це не так. Ця проблема може бути у молодого покоління і у худорлявих людей. Адже вона з'являється не тільки від зайвих калорій, але й від шкідливих звичок (наприклад, спати на м'яких подушках, читати в ліжку), а також від неправильної постави, т. Е. Коли ослаблені м'язи, які тримають жировий шар на підборідді.

Що допоможе позбутися від другого підборіддя.

У наш час існує велика кількість вправ, як позбутися від подвійного підборіддя. Для найкращого результату вправи потрібно виконувати щодня протягом 10-15 хвилин.

• Потрібно сісти за стіл і спертися від нього ліктями , а підборіддя покладіть на руки. Потім руками піднімайте підборіддя вгору. Після цього за допомогою підборіддя вам потрібно опустити руки вниз. Якщо ви все правильно зробили, то відводячи руки вниз, відчуєте їх опір;

• Вам потрібно вільно звісити голову на груди. Потім колоподібним рухом підніміть її вліво, потім поставте голову в початкове положення. Всі рухи повинні бути вільними, а голова падати від власної ваги. Також можна робити кругові рухи головою. Але при цьому обов'язково пам'ятайте, що описуючи коло, ви робите вдих, а опускаючи голову - видих;

• Закладіть руки за шию, при цьому зробивши вдих. А повернувши підборіддя направо, потім наліво, зробіть видих.


Після цього однією рукою візьміться за підборіддя і нахиліть голову, а іншу - закладіть за шию. Зробіть вдих, за допомогою руки підніміть голову, витягніть підборіддя вперед і видихніть. Намагайтеся якомога довше робити видих;

• Вам потрібно лягти так, щоб голова вільно звисала. Піднімайте і опускайте голову повільно. Пам'ятайте, що допомагати руками не можна.

Домашній масаж проти подвійного підборіддя.

Існує ще один помічник для того, щоб позбутися від подвійного підборіддя - це масаж, який дуже легко робити в домашніх умовах. Для цього вам потрібно закатати махровий рушник, намочити його в холодній воді (можна додати пару крапель оцту), а потім покласти його під підборіддя. Натягніть обома руками кінці рушника так, щоб середина його вдарила по підборіддю. Інший варіант: вам потрібно притримувати однією рукою шкіру за вухом, а іншу руку покладіть під підборіддя і тягніть у напрямку до друга юшку. Потім зробіть те ж саме з іншою стороною. Також можна робити компреси: одну хвилину з холодною водою, іншу - з гарячою.

Постава і подвійне підборіддя.

Правильна постава - це ще один ключ у справі щодо зменшення підборіддя. Вам потрібно сидіти рівно і утримувати підборіддя піднесеним. Якщо ви більше проводите часу стоячи, то не забувайте випрямити спину, втягнути живіт і як наслідок цього у вас буде правильне положення шиї і голови.