Якщо ви вирішили відпочити або просто подорожувати поза межами своєї держави, вам необхідно знати іноземну мову, тобто рідний для тієї країни, куди ви збираєтеся. Однак не завжди є час вивчити весь мову, навіть англійська. Але необхідно запам'ятати хоча б кілька основних моментів, які допоможуть вам зробити вам відпочинок вільніше.

Сьогодні ми розглянемо з вами, які слова вам необхідно дізнатися, що вони означають і коли знадобляться. А які взяти речі з собою в поїздку ви зможете дізнатися в нашій статті "Як правильно зібратися в подорож".

Що необхідно знати для покупки квитка в тур.

Отже, ви збираєтеся відправитися за кордон, чи не так? Вам необхідно почати шукати квитки для себе і своїх супутників. Щоб все зробити правильно, варто запам'ятати всього пару слів. "ETicket" - це квиток в електронному вигляді, який ви можете придбати через мережу Інтернет. Такий квиток ви просто оплачуєте при оформленні на сайті, потім роздруковуєте його на своєму принтері. Цей квиток дійсний, якщо переживаєте, то можете перевірити його на вокзалі, але, по суті, він такий же. "Endorsment" - необхідна слово, яке допоможе вам змінити свою поїздку. Завдяки Endorsment ви зможете або замінити квиток на інший, або замінити реєстрацію свого рейсу на інший. Хоча про такі нюанси ви повинні уточнювати у конкретного перевізника, адже кожен з них має свої обмеження, правила і відмінності.

Що необхідно знати для правильного пошуку готелю.

Вам необхідно десь жити під час вашого відпочинку.


Для цього ви заздалегідь повинні знайти готель для себе. Щоб зробити це правильно, вам варто розібратися в типах номерів у готелях за кордоном. Запам'ятайте словосполучення, які означають реєстрацію та виписку з готелю. Перше це "Check in", а друге - "Check out". Для реєстрації пройдіть до стійки з написом "Front Desk", а от якщо тут є табличка "Full House", а ви не забронювали номер заздалегідь, то тут ви місця не знайдете, тому всі номери зайняті. Реєструвати вас буде "Hotel Clerk", можна називати його просто "clerk". А от допомагати з багажем обов'язок "Parlor Chaperone". Тепер розберемося в самих номерах. Якщо ви відпочиваєте з маленькою дитиною, то шукайте позначку "Baby cot", якщо дитина не такий маленький, то повинна бути просто додаткове ліжко "Еxtra bed". Для бізнесменів буде запропонований номер "Business center" з необхідною технікою для роботи. Якщо ви заселяєтеся на самоті, шукайте Single номер - це номер для одного, щоб до вас нікого не підселювали і вам не довелося переплачувати. Зрозуміло, що "Standard" - це найдешевший і простий номер в готелі, якщо хочете чогось кращого, то забронюйте Superior номер з кращого плануванням, а ось номер Deluxe має ще й вищої комфортабельністю. Ще одним однокімнатних варіантом номера є "Junior Suit Room", де є вся потрібна меблі, при цьому номер великий. Для двох осіб в номері існують такі варіанти, як "Double" - він має одну велику ліжко, "Family room" - тут дві суміжні кімнати, тобто можна і дітей з собою в номері поселити, "Twin" - має 2 роздільні неширокі ліжка, а "Honeymoon Room" - це романтичні і шикарні апартаменти для молодят.