Як хочеться бути попелюшкою з маленьким розміром ноги. Звичайно, у маленької ніжки є свої недоліки, але що якщо нога досить великого розміру? Як візуально зменшити ніжку, ви дізнаєтеся в нашій статті. Для початку лише розберемося, який розмір ноги вважається великим. Без сумніву 39 і більше - це вже великі розміри, яких дівчата часто соромляться.

Проте багато в чому розмір ноги обумовлений і вашим ростом, так якщо у високій дівчата 39-40 розмір ноги - це не так страшно, як у невисокої дівчини розмір 38-39. Зовні невідповідний розмір ноги здається більш незграбним, ніж він є насправді. Але переживати не варто, є кілька способів позбавити вас від великого розміру ноги хоча б візуально.

Розмір взуття.

У першу чергу ви повинні зробити все, щоб знайти взуття свого розміру, навіть якщо у вас взуття 38,5, то і купувати слід взуття саме 38,5 розміру, а не 38 або 39! Справа в тому, що якщо ви купите взуття не свого розміру, то будете або шкутильгати на ногах, або човгати ними, тому вони будуть натирати або бовтатися на ніжках. У туфлях і навіть шльопанцях свого розміру ви набуваєте не тільки зручність для себе, а й гарну ходу.

Взуття на підборах або на плоскій підошві.

Якщо ви вибираєте між взуттям без каблука і на підборах вибирайте друге. Звичайно, деколи хочеться дати ніжкам перепочити, але це можна робити вдома, в спортзалі, на пляжі тощо. При будь-якому виході в "світло" намагайтеся одягати взуття на підборах. Завдяки каблуку візуально "зрізається" довжина вашої стопи, тому вона підводиться.


А ось якщо взуття каблука не має, то вся ваша стопа витягується на прямий площині і здається довгою. До речі, чим вище каблук, тим меншою здається ніжка, але пам'ятайте, що занадто високий каблук не тільки зробить стопу менше, але і додасть ході тяжкість, особливо якщо ви не вмієте ходити на таких каблуках, а вам додасть комплекс "дядька Стьопи". До речі, на взуття повинен бути саме каблук, а не висока платформа або танкетка, які обтяжують і збільшують стопу.

Носик взуття.

Зараз багато красивих моделей. Є варіанти з довгим носом, заокругленим, з відкритим носиком і навіть з кирпатим вгору. Вам же відмінно підійдуть туфельки з заокругленим носом або з злегка кирпатим догори, але так, щоб коли ви наступаєте на ногу, носик не опускається вниз, а так само тримається вгору носом. А ось вузький і витягнутий носик подовжує розмір стопи.

Декор і колір взуття.

Дуже велику увагу приділіть дизайну і кольору туфель. Взуття темного кольору на ніжках здається меншою, що зменшує розмір стопи візуально. Можна вибрати взуття з контрастними смугами, що візуально "зріже" довжину стопи. Просочення лінія може бути не тільки у вигляді кольору, але і декоративного елемента, наприклад, ланцюжки поперек стопи. Але пам'ятайте, щоб ніжка здавалася менше, в дизайні взуття не повинно бути зайвих елементів типу клепок, страз, ремінців і пр. Це ж стосується і кольору, тобто багато дрібних і кольорових смуг на взуття збільшують її розмір візуально.