ВКонтакте - це універсальний засіб спілкування людей, які колись разом вчилися, відпочивали, працювали. Ви зможете не тільки підтримувати зв'язок з людьми, з якими колись близько перетиналися, але й придбати нових знайомих і друзів. Давайте розберемо питання про те, як зареєструватися в Контакті.

Способи реєстрації ВКонтакте

Для початку реєстрації необхідно перейти на головну сторінку сайту. Основним доменом ВКонтакте стало d2b6043e84b2aebc95a2faf382bde230, а не vkontakte.ru. Цей крок цілком зрозумілий, оскільки кожна соціальна мережа бажає міжнародного визнання. Однак який би адресу ви ні набрали - ви опинитеся на одній і тій же сторінці сайту. І як зареєструватися в контакті на цьому сайті?

У вікні, ви побачите рядок "Миттєва реєстрація". Після введення імені та прізвища потрібно ввести "Зареєструватися". Далі вам буде запропоновано ввести необхідну інформацію про себе, за допомогою якої ви зможете знайти своїх давніх товаришів по навчанню і знайомих.

Для пошуку однокласників на сторінці потрібно ввести школу, в якій ви навчалися, місто і країну. Якщо міста немає в списку, то його назва вводиться вручну. Також вам буде потрібно ввести рік випуску і букву вашого класу. Якщо відразу побачите фотографії людей, яких ви знали, то можете запросити їх у друзі.

При відсутності часу в даний момент, щоб вдумливо вводити інформацію - натисніть - "Пропустити цей крок".

Далі можна приступити до пошуку однокурсників. Для цього потрібно ввести країну і місто, де ви вчилися, назва вищого навчального закладу, факультет і кафедру.

Після введення всіх даних потрібно натиснути "Завершення реєстрації".


Останніми кроками у створенні своєї сторінки ВКонтакте буде повідомлення свого телефону і країни, де ви живете в даний час.

Створення сторінки ВКонтакте за допомогою системи запрошень

Як зареєструватися в контакті швидко? Для швидкої реєстрації в цій соціальній мережі можна скористатися запрошенням одного, яке буде містити логін і пароль. Після цього сторінка буде вже створена і вам залишиться тільки ввести свою інформацію. Таким чином, ви уникнете реєстрації, яка може викликати питання і проблеми. Число таких запрошень обмежується: один користувач може запросити не більше трьох осіб.

Зареєструватися в контакті при такій системі вдруге неможливо, оскільки сторінка зв'язується з номером мобільного телефону. Хіба що ви захочете поміняти номер телефону для зміни аккаунта.

Якщо ви самі хочете запросити друга в Контакт, то вам необхідно клацнути на посилання "Запросити". Відкриється вікно, в якому потрібно ввести ім'я та прізвище друга і його справжній мобільний телефон, на який буде надіслано запрошення смс, що містить логін і пароль для нового облікового запису. Ви зможете допомогти другу ще більше, ввівши додаткову інформацію про місто, де він навчався і навчальному закладі. Сторінка, таким чином, буде створена. Ваш друг, ввівши логін і пароль, надіслані в повідомленні, на головній сторінці зможе відразу приступити до спілкування.

Ще однією перевагою реєстрації на запрошення є можливість стати членом соціальної мережі без використання e-mail. Вам цілком достатньо буде логіна і пароля, надісланого вашим другом.