Чоловіки повинні завжди виглядати приголомшливо - це цікавить сторонніх дівчат і жінок і збуджує своїх дам. Тому чоловік повинен уважно підходити до питання вибору сонячних окулярів. Як і в кожному році, чоловічі окуляри 2012 року представлені широким розмаїттям, так що тут є де розвернутися.

Фірми виробники чоловічих очок.

Безперечно, найбільш просунутими і популярними на сучасному ринку очками є ті моделі, які представлені американською фірмою "Polaroid". Ці окуляри краще за інших захищають від сонячного світла, але і не дають спотикатися в темряві, так що їх можна носити в якості захисту від сонця, а так само для антуражу.

Дуже відомий виробник дорогих окулярів, чиї ціни ніяк не опускаються нижче 3000 рублів за одні окуляри. Це чоловічі окуляри "Ferrari", що пояснює вартість бренду. Популярністю користуються і ще один італійський виробник очок - "Dirk Bikkembergs". Саме в Італії окуляри виробляють якісніше всього, найкраще, красивіше, хоча і сильно дорожче, ніж можна купити в простому магазині, але зате тут запропоновано ім'я і якість.

Пам'ятайте, багато що означає момент, коли ви знімаєте окуляри і демонструєте оточуючим свої очі, так що не забудьте позбутися набряків під очима.

Стиль очок 2012 року.

Без сумнівів ніколи не вийде з моди спортивний стиль чоловічих очок.


Зрозуміло, що це тільки Ferrari, вони не пропонують чоловікам класичних очок в тонкій оправі, що не позбавляють моделі чоловічих окулярів її зовсім, - тільки спортивна оточуюча форма. Polaroid - це різноманітні моделі чоловічих очок на 2012 рік: тут ультрамодні чоловічі окуляри, класичні окуляри, спортивні та елегантні. Вибір завжди величезний, тому чоловік може придбати в одному місці відразу кілька моделей очок на різні випадки життя. Нова колекція представлена моделями вартістю від півтора до двох тисяч рублів, плюс-мінус в кожному конкретному магазині продажу даних очок. Веселі та модні чоловічі окуляри для молодих людей можна знайти у таких виробників, як United Colors of Benetton або Dirk Bikkembergs, причому у першого = ціни в два рази дешевше, та й асортимент ширше. Другий же виробник готовий представити і більш спокійні чоловічі окуляри, модні, для впевнених хлопців, у тонкій "оболонці", не сильно затемнені. Форма окулярів повинна бути округлою, може бути злегка або сильно витягнутої, але зовсім не правильної геометричної форми, що не з чорними стеклами.