Якщо ви бажаєте готувати із задоволенням, то вам варто подумати над тим, як правильно вибрати сковороду, щоб вона не напружувала ваші сили при готуванні і миття, а лише допомагала в цьому. Ця стаття заснована на негативних і позитивних дослідах домогосподарок. І ось, що вам необхідно знати: при виборі сковороди необхідно враховувати кілька параметрів, при цьому - все відразу.

Вага сковороди.

Раніше були в основному лише чавунні сковороди. На них прекрасно готувалося, але вони були настільки важкими, що руки просто "відвалювалися", і готування ставала проблемою. Пізніше почали з'являтися надтонкі сковороди, які практично не відчуваєш в руці, що припало до душі сучасним домогосподаркам. Однак такі сковороди далекі від ідеалу. Правильно говорили колись, що краща сковорода - важка. Це пов'язано не з тим, що у предків все було краще, а з тим, що при товстих стінках сковороди вона швидше і якісніше прогрівається. Нагрівання йде по всій сковороді цілком, не так швидко, звичайно, як у тонкій сковороди, але це все-таки краще. Крім того, товсті сковороди, від чого вони і важче, не змінюють свою форму при нагріванні, тоді як на тонких сковородах вогонь на дні може утворити хвилю. Якщо ж сковорода потрібна для краси, щоб повісити біля входу, ніби ви зустрічаєте нею чоловіка, затримався після роботи, то вибирайте будь-яку сковороду, але для правдоподібності - виберіть важку сковороду.

Матеріал виготовлення сковороди.

При виборі сковороди зверніть увагу, з якого матеріалу вона виготовлена. Наприклад, є чавунні сковороди, такими користувалися наші бабусі й мами. Найважчі сковороди - чавунні, для багатьох буде природний висновок, що найкраща сковорода - чавунна, але вирішувати кожному окремо. Чавунна сковорода безпечна, вона не виділяє ніяких елементів, не міняє форми через велику вогню, відмінно зберігає тепло. Завдяки цьому, ви може гасити їжу на чавунній сковороді, без шкоди, як для сковороди, так і для їжі. Якщо ви купили чавунну сковороду, помийте її зі спеціальним засобом, ретельно протріть насухо, змастіть рослинною олією зовні і зсередини і відправте в розігріту духовку на годинку при 150 градусах догори денцем.


Так ви загартувати сковороду, після духовки дайте сковороді охолонути, протріть її від масла і можете починати користуватися. Але чистити чавунну сковороду можна тільки дерев'яною лопаткою або ложкою. Нарівні з чавунною сковородою можна поставити і титанову сковороду. Це більш сучасний матеріал, яким можна замінити старовинний чавун. Якщо раніше були популярними і неоціненними саме чавунні сковороди, то на сьогоднішній день це титанові аналоги найпопулярніших сковорідок. Титанові сковороди не псуються від температури, вони відмінно зберігають тепло. Але так само титанові сковороди схильні до окислення здебільшого за рахунок домішок при виготовленні сковорідок - а це може призвести до наслідків. Зате, в порівнянні з чавунними варіантами, титанові сковороди виглядають більш позитивно, хоча і не варто готувати на них щодня. Нержавіючі сковорідки - це доступний варіант сковорідок. Це дешеві моделі сковорідок, які подобаються тим, хто повинен економити і молодим сім'ям. Хоча не варто сперечатися з тим, що сковороди такі все-таки хороші, особливо, якщо ви вмієте їх вибирати. Наприклад, варто розглядати сковороди з нержавіючої сталі з товстим дном і товстенькими стінками. Однак ви можете помітити, що товсті нержавіючі сковороди стоять, як і чавунні моделі. Але якщо ви алергік, вам варто уникати приготування їжі на сковорідках з нержавійки, тому в їх складі міститься нікель - великий алерген. Часто такі сковороди покриті захисним покриттям, і якщо його не дряпати, то Сковорода не буде випромінювати шкідливі речовини. Ще один варіант матеріалу для сковорідок - алюміній. Багато дуже лають алюмінієві сковорідки, говорять про її шкоду та ін., Хоча багато років люди із задоволення і благополучно ними користувалися. Такі сковороди і дешеві і досить легкі, але вони можуть деформуватися від високої температури, легко зсередини дряпаються, що призводить до погіршення стану сковороди, і її утилізації. Існують так само відмінності по покриттю сковороди: це можуть бути тефлонові, керамічні, чавунні та ін.