Завжди зручніше і простіше жити тим людям, які знають, як вибрати подарунок на Новий рік. Саме до цього свята складніше всього вибрати хороший подарунок: складно визначитися, що варто дарувати - щось особисте, щось просте чи щось унікальне? Звичайно, завжди можна "звільнитися" абсолютно банальним і нецікавим подарунком, а саме символікою Нового року.Це настольно буденно - як подарунок на Новий рік вибирати статуетку символу наступного року. Звичайно, змійка може бути дуже красиве, цікавою і креативною, це буде вже краще, але все-таки варто розглянути й інші варіанти подарунків на Новий рік.

Що дарувати на Новий рік.

Як вибрати подарунок на Новий рік правильно, подумайте. Адже, по суті, варто дарувати людині те, що було б приємно отримати йому. Так що зверніть увагу на всякі дрібниці, які ваш знайомий хотів би купити, але ніяк справа не доходить до покупки. Навіть красивий свічник може говорити про новий рік, якщо до нього в комплект додати свічку у вигляді змії або вибрати свічник з декоративною змією, яка його обвиває. Незвичайним подарунком може стати рюкзак із зображенням або іграшкою-змією, в якому лежать солодощі. Або просто купите іграшку змію (або зшийте самі), і замість набивання заповніть нутро іграшки цукерками (якщо ваш знайомий їх любить). Змія - дуже практичне плазун, вона приймає тільки потрібні подарунки, обходить стороною те, що їй не цікаво. Тому й подарунок на Новий 2013 повинен бути корисним, його потрібно використовувати, а не просто поставити на полицю і забути. Важливіше всього вибирати подарунок не щодо її вартості: враховуйте її необхідність для людини. Що ж вибрати, як подарунок на Новий рік своїм друзям, близьким людям, колегам?

1. Ремінь (довгий як змія);

2. Шарф (як і змія, що обвиває тіло людини);

3. Візитниця (настільки ж "багатошарова", як багато лусочок у змії);

4. Книга в улюбленому жанрі (змія мудра і книга - говорить про розум людини);

5. Частина колекції для збирача чого-небудь (змії справжні холерики, як і всі колекціонери);

6. Кухонне приладдя (змія воліє робити життя зручніше).

Як вибрати подарунок на новий рік.

Залежно від того, кому ви даруєте подарунок на Новий рік, залежатиме його вибір. Найскладніше підібрати подарунок людям з достатком, адже у них уже все є, а то чого у них немає, ви купити не зможете. Що ж подарувати найбагатшій людині на Новий рік:

- у таких людей все є, а значить зараз їх цікавить тільки декор;

- якщо у нього є в будинку незвичайний інтер'єр, подаруйте статуетку в стилі інтер'єру;

- обов'язково вибирайте річ, яка буде максимально якісною - це найважливіше при виборі подарунка для багатої людини на Новий рік;

- подаруйте хороший нічник-світильник, з імітацією при включенні нічного неба. Забезпечені люди часто забувають романтику, справжнє життя без роботи та ін.;

- ще один варіант для подарунка на Новий рік: замовте привітання на білборді там, де людина часто буває. Можете скластися з колективом або зробити подарунок тільки від себе з яскравим поздоровленням;

- все ще сумніваєтеся з подарунком для багатої людини на Новий рік? Просто зберіть подарункову кошик з різними дрібницями. Для жінки - з косметикою; для модниці - з маєчками; для чоловіка - з краватками і запонками; для дитини - з солодощами або іграшками; для підлітків - з іграми та аксесуарами для хлопчиків і дівчаток відповідно і т.д.

Друзям вибрати подарунок значно легше, адже ви знаєте, що їм може подобатися, що стане в нагоді, та й іноді ви просто говорите одному, що саме вам подарувати.


Але не у всіх друзів є особливі пристрасті, тому варто звернути увагу на такі подарунки до нового року, як:

- для жінок це побутова техніка (вона завжди важлива й потрібна, тим більше, якщо жінка добре готує їжу ), вази з квітами, аксесуари, одяг (яку вона приміряла, але не зважилася купити чи не було грошей);

- для романтиків підійдуть чарівні прикраси (ланцюжок з кулоном, браслет, сережки та ін.), величезні іграшки (ведмедики Тедді, наприклад), постільна білизна з зображенням романтиків або цілий фотоколаж на стіну (складені з рамок різного спрямування і розміру);

- юмористам і душка компаній важливо отримати подарунок зі змістом. Підійде подарунок у вигляді Матрьошки з розписом під замовлення із зображенням цієї людини або символу року; туалетний папір із новорічними анекдотами або історіями; роздрукована фотографія, яка заздалегідь ретушується і обробляється, щоб на ній був ваш друг (кому даруєте подарунок) в тілі змії (варто бути акуратніше, тому оціниться тільки якісна робота, яку можна буде повісити на стіну).

- для чоловіка в залежності від його інтересів можна подарувати інструменти, ящик під інструменти, красиво оформлені; якісний блокнот, новий органайзер, візінтіца; збірник хорошої музики в дорогу та ін.

Особливо приємно дарувати подарунок тому, у кого є хобі, тут і думати не доводиться над подарунком. Дітям теж можна вибрати що завгодно - іграшки, солодощі, новорічні вистави та ін. А що дарувати тим, кого ви сильно любите: батькам, коханим, собі?

1. Зробіть фотографію того місця, де ви познайомилися вперше з людиною, замовте малюнок або шарж на цю тему - це буде оригінально і романтично.

2. Улюбленою мамі, жінці чи подрузі можна подарувати подарунок, який вразить, захопить і стане в нагоді надалі. Для цього купите красиву і містку шкатулку для прикрас або різних дрібниць, дзеркало на розписний ручці і записку. Дзеркало і записка будуть лежати в скриньці так: спочатку дзеркало відбиває стороною до дна, а зверху записку. Розпакувавши її, жінка зможе прочитати слова на подобу: "Хотілося подарувати тобі щось прекрасне, красиве і найкраще, подивися в дзеркало і ти побачиш, що це".

3. Для коханої людини підійде такий подарунок, зроблений своїми руками: візьміть непотрібну коробочку, прикрасьте її (існує багато способів). Тепер є два варіанти:

- пов'яжіть стрічкою і прикріпіть до неї записку про те, що ваш подарунок - коробка з поцілунками від вас;

- заповніть коробку записками з компліментами (чим більше і різноманітніше, тим краще).

4. Якщо у вас є така можливість, подаруйте коханим людям метеликів - красивих, справжніх, живих, кольорових. Сховайте їх в коробку, подаруйте на Новий рік близькій людині і скажіть, щоб він відкрив коробку під бій курантів;

5. Мамі або партнерці можна подарувати так само метеликів, але не живих. Вам потрібно у відсутності жінки нанести на шпалери спеціальну фарбу через трафарет. Так в Новорічну ніч цих метеликів можна буде побачити, що світяться на ваших шпалерах.

6. А що ж подарувати собі? Та що завгодно, не відмовляйте собі ні в чому, хоч у подорож вирушайте, хоч черевики купите, хоч в спа-салон зайдіть на весь день. Ви самі знаєте себе краще інших, так зробіть для себе самий класний подарунок.