Ми щодня стикаємося з посудом: готуємо їжу, гріємо її, їмо і пр. Тому так важливо, щоб посуд не несла в собі ніякої шкоди. Але не всяка посуд є безпечною. Як же правильно потрібно вибирати кухонний посуд, щоб можна було спокійно готувати в ній їжу і вживати її згодом.

Посуд з нержавіючої сталі.

У багатьох вдома є посуд з нержавіючої сталі, але що ви про неї знаєте? Ви в курсі, що крім безлічі її достоїнств, вона має і ряд недоліків? Наприклад, такий посуд легко може призвести до дерматози. Причиною цьому склад посуд, а саме нікель. Всі знають, що нікель легко викликає алергію. Тому в такому посуді слід готувати не дуже часто, а от приготування гострих кавказьких страв взагалі краще уникати.

Посуд з покриттям з емалі.

Емальований посуд - це посуд, що має зверху покриття з емалі. Зараз цей посуд стає все більш популярною, розрекламованої. Однак не всі знають, що при цьому, вона дуже тендітна і може легко отримати скол на поверхні. Тріщина на такому посуді так само говорить про вашу неакуратність. Все це веде до одного результату: до металу під емаллю проникає волога, рідина і в результаті процес корозії незворотній.

Посуд з покриттям з тефлону.

Тефлонове покриття вкрай відомо і популярно на сьогоднішній день. Такий посуд користується попитом і високо цінується. Немає конкретних доказів того, що тефлон шкідливий, проте ці суперечки ніяк не можуть врегульовуватися. Справа в тому, що було зафіксовано кілька трагічних подій з працівниками фірми, де виробляється такий посуд (за чутками через виділень від тефлону), і з кількома жінками, які часто готували їжу саме в тефлоновою посуді.

Посуд з алюмінію.

Раніше алюмінієвий посуд була у кожної господині, що говорити, вибір був не великий. Але зараз ви розумієте, що в такому посуді не можна варити гострі страви, а так само варто уникати і приготування чогось кислого. Взагалі, алюмінієвий посуд ідеально для приготування каш, а не для гасіння, смаження і вже тим більше зберігання їжі.

Посуд з пластику.

Пластиковий посуд зручна на кухні і на роботі.


У такому посуді можна зберігати обід і розігрівати його в мікрохвильовці. Проте готувати в такому посуді на вогні не можна, це її зашкодить. Уважно вивчіть вподобану пластиковий посуд. Є деякі види пластику, які шкодять людині і його здоров'ю. В першу чергу, це посуд із меламіну.

Посуд з кераміки.

Не можна не відзначити і керамічний посуд. Вона ідеальна, особливо, якщо ви купуєте її де слід, а не з рук в руки або на підозрілому ринку. У такому посуді можна готувати що завгодно, її можна використовувати в духовці, вона спокійно витримає високу температуру. Але пам'ятайте, один невеликий мінус керамічного посуду: вона легко вбирає жир, тому до чищення такого посуду варто підходити уважно.

Посуд з силікону.

Все популярнішим стає посуд з силікону. У ній можна як готувати страви, так і заморожувати. Однак такий посуд не терпить прямого вогню, але легко витримує високу температуру, наприклад, в духовій шафі і СВЧ. Силіконовий посуд легко миється, але при частому використанні швидко втрачає свою красу, тому через 2-3 роки потребує заміни.

Посуд з чавуну.

Скільки років світ знає про чавунному посуді? Не так давно чавунний посуд перестала бути такою ж популярною як раніше, але зараз знову повернулася на піку популярності. Однак ви повинні знати: з чавунним посудом важко звертатися на кухні через її ваги в першу чергу. В іншому ж вона ідеальна: легко і добре готує їжу, довго остигає, а інгредієнти зовсім не пригоряють до такого посуду, якщо правильно стежити за приготуванням.

Вибір матеріалів, з якого виготовляється посуд, дуже високий. Тому кожен вибагливий людина зможе легко вибрати для свого будинку підходящий посуд. Ви можете придбати відразу кілька видів посуд з різного матеріалу. Наприклад, в чавунному посуді будете гасити овочі, в алюмінієвій - варити каші, в силіконовій - випікати пироги, а на тефлоновій сковороді смажити м'ясо та ін. Вам залишається самостійно визначитися з вибором, вибрати дизайн посуду, оглянути її на відсутність шлюбу і придбати, поповнивши тим самим свою колекцію кухонного посуду.