В'язаний светр завжди був особливим предметом чоловічого гардероба, заслужено користується любов'ю за зручність і комфорт. Піджак, краватку, сорочка сприяють створенню образу успішного ділового чоловіка, побачивши якого жіночі серця б'ються сильніше і частіше. Ці речі асоціюються з кар'єрою, роботою, але носити їх, насправді, не надто удобно.Джінси, футболки і майки створюють вільний стиль, який з діловитістю і серйозністю не має нічого спільного. Ці речі годяться для відпочинку і дружніх посиденьок.

Типи светрів

В'язаний светр насилу піддається класифікації. В одних він асоціюється з родиною і домашньою обстановкою, інші згадують школу й університет. Без плетеного светра не можна собі уявити поїздку в зимову відпустку або на дачу. Напевно, не знайти людини, яка проживає в наших кліматичних умовах, який не мав би в своєму гардеробі хоча б один светр.

Чоловічі в'язані светри можна поділити на два основних типи - вихідні і для повсякденного носіння. Практичні прості повсякденні моделі найчастіше мають однотонну забарвлення без візерунків або з малим їх кількістю. Зазвичай вони виготовлені з не дуже товстих ниток, оскільки розраховані на носку в приміщенні або під іншим одягом.

Вихідні светри зазвичай роблять теплими, з красивими візерунками. Таку річ часто підносять як подарунок на День народження або Новий Рік. Яскравий, святковий светр можна надіти на домашнє торжество, корпоративну вечірку, побачення. Такі речі можна носити і на роботу, якщо це дозволяє дрес-код вашої установи.

Як вибрати чоловічий светр

Вибрати чоловічий светр - не надто важке заняття.


При бажанні це можна зробити і вдома, скориставшись послугами інтернет-магазинів.

Якщо ви вибираєте нарядний светр - насамперед, зверніть увагу на колір. Він повинен бути яскравим, прикрашеним малюнком будь-якої святкової тематики або традиційним візерунком.

Для повсякденного светри основним критерієм є зручність. Колір в даному випадку звичайно вибирається або сірий, або чорний. Фасон може бути як без застібки, так і на блискавки. Для декору часто використовуються вставки і шкіряні нашивки.

Класичні різнокольорові візерунки - ромб, смужка і клітка - можуть бути використані як для повсякденних, так і для вихідних светрів. Такі види малюнка перетворюють річ, роблять її помітною і цікавою.

Який фасон светри вибрати?

Сучасна мода пропонує таку кількість стильових рішень, що кожен чоловік зможе вибрати фасон светри, підходить йому за віком, відповідний його статурі і смаковим уподобанням.

Великою популярністю користуються светри грубої в'язки з відвертається високим коміром. Цей фасон називається "светр геолога".

Молоді люди, особливо для неформальних зустрічей, воліють носити в'язані речі з легким ефектом розтягнутості.

Серед анималистических забарвлень довгий час пальма першості належала оленям скандинавського типу . В останні роки їх витіснили зображення "царів джунглів" - левів, тигрів, пантер. Модно мати в своєму гардеробі светр з малюнком свого зодіакального знака.

Зв'язаний своїми руками теплий і затишний светр може стати найбажанішою і улюбленою річчю близької вам людини.