PDF - це формат, який дає можливість працювати з поліграфічними матеріалами, представляючи їх в електронному вигляді. Більшість сучасного друкарського обладнання володіє інструментами, які дозволяють безпосередньо працювати з документами у форматі PDF. Для перегляду даних файлів використовується офіційне програмне забезпечення - Adobe Reader, а також інші програми.

Як pdf перевести в djvu та pdf перевести в dwg ми розглянули в попередній статті. Тепер про питання новому: якщо виникає необхідність збереження файлів у більш компактному вигляді, то існує кілька способів конвертації документів PDF в формат JPEG, який передбачає значне стиснення файлів. Дізнайтеся докладніше, як pdf перевести в jpeg.

Використання програми Universal Document Converter.

Як pdf перевести в jpeg за допомогою програми Universal Document Converter? Дана програма базується на технології віртуальної друку і дозволяє експортувати в графічні файли об'єкти різних типів. Програма дуже функціональна і здатна об'єднувати кілька документів різного виду: об'ємні звіти, таблиці, інженерні креслення, рекламні плакати, в єдиний багатосторінковий документ.

Дана програма використовує принцип квантування графічних об'єктів, що дозволяє отримувати зображення з винятковими якісними характеристиками , навіть при конвертації об'єктів в чорно-білу гаму. Найвища ступінь дозволу дає можливість збереження найдрібніших деталей електронних схем, креслень та дизайнерських проектів.

Програма UDC має опцію автоматичного обрізання порожніх полів, що робить неактуальним редагування отриманих зображень перед їх вставкою в презентаційний файл або текстовий документ.


Маючи можливість експортувати величезні масиви документації, UDC вкрай економно витрачає системні ресурси і дозволяє самостійно вибирати оптимальну пропорцію між якістю і габаритами одержуваного документа. Якщо потрібен файл для публікації на веб-сайті, то на перше місце в даному випадку виступає компактний розмір. Для відправки документа в друкарню необхідно готувати файли, стиснення яких не призвело до втрати якісних параметрів. Як pdf перевести в jpeg: для полегшення завдання користувача UDC володіє бібліотекою профілів, в якій представлені основні набори настрої, які передбачають оптимальні параметри для стандартних завдань конвертування.

Як pdf перевести в jpg: додаткові варіанти конвертації.

Тепер настав час дізнатися, як pdf перевести в jpg. Для перекладу документів формату PDF в JPG можна скористатися наступним способом. Відкриваєте необхідний PDF-файл, масштабіруете його так, щоб та область документа, яка повинна бути перетворена, повністю відображалася на екрані. Натискаєте Alt + PrtScr, відкриваєте графічний редактор, вибраний за вашим бажанням, і вставляєте в нього копію вікна переглядача документа PDF з буфера обміну. Якщо є така необхідність - обрізаємо зайві частини документа. Отриманий в результаті конвертації файл потрібно зберегти у форматі JPG. Цей спосіб дозволяє вибрати якість одержуваних об'єктів і встановити обмеження кількості сторінок.

Використання онлайн-програм для конвертації форматів дозволяє зберігати посторінкові копії файлу PDF.

Обидва сервіси зберігають перетворені зображення у вигляді архівів.