Багатьом доводилося стикатися з ситуаціями, коли необхідно конвертувати документи формату PDF у формати, які передбачають більше стиснення і займають менше місце в пам'яті ПК. Таким є формат DjVu, який дозволяє не тільки зберігати документи з безліччю, схем, таблиць, ілюстрацій, але і передає всі тонкощі оформлення документа - колір, структуру паперового носія, заломи від складання. Формат DWG зручний для роботи з відсканованими з паперових носіїв кресленнями.

Існує чимало способів як pdf перевести в djvu і як pdf перевести в dwg.

Програми, як pdf перевести в djvu

Як pdf перевести в djvu? PDF to DjVu Converter - одна з програм, що дозволяють отримати кінцевий формат DjVu документів, спочатку представлених у форматі PDF. Для початку цю програму потрібно завантажити і провести її установку. Потім потрібно відзначити файл PDF, який ви збираєтеся конвертувати. У рядку "вихідний файл" відзначаєте папку, в якій необхідно буде помістити отриманий документ і вказуєте місце в пам'яті комп'ютера, де вона зберігатиметься. Після завершення конвертації файл автоматично відкривається.

Також перетворення (як pdf перевести в djvu) можна провести за допомогою PDF2DjVu - утиліти, яка є офіційним репозиторієм UbuntuLinux. Її перевагою є той факт, що за наявності в PDF розпізнаного тексту, URL і змісту - вони будуть коректно відображатися в отриманому форматі DjVu. Для виконання процесу конвертації в каталозі знаходите цей файл і виконуєте дії, що визначають ім'я вихідного PDF-документа і ім'я файлу в одержуваному DjVu-форматі, а також дозвільну здатність кінцевого документа.


Чим вище ви виберете характеристику дозволу, тим більший розмір DjVu-документа ви отримаєте, і, відповідно, навпаки. Більшість документів має достатньо задовільну якість при значеннях дозволу - 300 - 400. Ця програма володіє ще кількома опціями, з якими можна ознайомитись, набравши "man PDF2 DjVu" в командному рядку.

Користувачі Windows можуть звернути свою увагу на конвертер, що володіє графічним інтерфейсом "PDF To DjVu GUI". Інтерфейс конвертера простий і зрозумілий, в роз'ясненнях не потребує.

Особливості конвертації PDF в DWG

Як pdf перевести в dwg? Фізичні креслення, тобто графічні зображення, виконані на кальці, папері і плівці представляють цінність з інженерної точки зору і в наш час. Тому їх сортування, зберігання і можливість переведення в цифрову форму мають важливе значення.

Одним з рішень даної проблеми є сканування графічних об'єктів з фізичних носіїв у документи формату PDF. І якщо питання про зберігання такої документації в цифровому вигляді даний формат вирішує, то редагування графіки в PDF неможливо. З цією метою і застосовується конвертування відсканованих креслень у формат DWG. Це дозволяє отримувати CAD-креслення, з якими легко і зручно працювати за допомогою спеціалізованих CAD-інструментів.

Ви зрозуміли, як pdf перевести в dwg, а чи варто було? В результаті перетворення графічних документів, відсканованих в формат PDF, в DWG виходить прекрасна заміна фізичним носіям - креслення в електронному вигляді, які можна легко зберігати і редагувати.