Формат PDF є продуктом компанії Adobе, написаний на мові PortScript. Читати файли PDF можна за допомогою програми Acrobat Reader. Всередині програми є потужні опції, що дозволяють редагувати і працювати з такими файлами.

JPEG - це стислий формат, що дозволяє зберігати зображення, найчастіше - цифрові фотографії. Більшість цифрових фотоапаратів зберігають зображення саме в цьому форматі. Існує кілька способів трансформації одного формату в інший і в зворотному порядку.

Переклад документів: як jpg перевести в pdf.

Як jpg перевести в pdf? Можна запропонувати кілька ефективних програм, що дозволяють конвертувати зображення, що зберігаються у форматі JPEG, в формат PDF.

  1. Програма Adobe Acrobat Professional дозволяє просто створити новий документ у форматі PDF. Для цього у вікні, вибираєте всі потрібні вам файли, з яких і буде створено спільний документ формату PDF.
  2. Adobe Acrobat Distiller - в цій програмі можна легко зберегти необхідний документ JPEG в PDF.
  3. Photoshop CS3 - є дуже зручною програмою, яка дає можливість провести всі необхідні дії: в цю програму можна відсканувати зображення, підправити його, відретушувати або просто зберегти його в PDF.
  4. JPEG2PDF - спеціальна програма, яка служить для перетворення зображень JPEG в PDF-файл.

Для початку програма завантажується і встановлюється на комп'ютер. Всі зображення JPEG, плановані для перетворення, збираються в загальний файл. Якщо у створеному PDF-файлі зображення JPEG повинні будуть розташовуватися в певній послідовності, то необхідно ці зображення пронумерувати відповідно до вашим планом.


Далі програма запускається і натискається кнопка "AddFolder". В відкрилося вікно завантажуєте файли JPEG, за допомогою провідника знаходиться ця папка і натискається "Ок". У вікні з'явиться список всіх зображень JPEG. У меню можна ввести заголовок, ключові слова, ім'я творця, поставити параметри стиснення. Вибираєте папку, в якій ви помістіть створені файли і провідником визначаєте, де буде зберігатися створена папка з перетвореними зображеннями. Після закінчення перетворення ви побачите в обраній папці остаточно сформований документ.

Як JPG перевести в PDF навпаки: перетворення PDF в JPEG за допомогою графічного редактора

Як JPG перевести в PDF ми розібралися, а як перевести PDF в JPEG? У разі необхідності зворотного конвертації можна скористатися дуже легким способом, для здійснення якого потрібно виконати всього декілька кроків:

  1. Для початку відкриваєте PDF-документ, який потрібно масштабувати таким чином, щоб вся потрібна для перекладу частину файлу перебувала на екрані. Для перекладу PDF в JPEG потрібно натиснути клавіші Alt + PrtScn.
  2. Наступним кроком буде відкриття будь-якого графічного редактора, наприклад, Paint. Це найпростіший спосіб, оскільки Paint є вбудованим в Windows редактором. У редакторі вибираємо "Правка" - "Вставити".
  3. На екрані з'являється зображення конвертованих в JPEG документів. За допомогою опцій Paint обрізаєте всі зайві частини і зберігаєте отримані файли в JPEG.

Конвертація документів в JPEG увазі їх значне стиснення, що може негативно відбитися на їх якісних характеристиках.