Однією з найпрекрасніших країн є Балі. Це індонезійський острів, який входить до складу архіпелагу Лессер Сунда. При нагадуванні про Балі відразу виникають асоціації з екзотикою. Це рисові зелені мальовничі плантації і поля, швидкі ріки і озера, що радують рятівної прохолодою, і, звичайно, пляжі, чудово прикрашені пальмами. Давайте ж розглянемо правила відпочинку та пам'ятки цього райського острова.

Правила відпочинку в Балі або як відпочити без ексцесів

Індонезія, в основному, мусульманська країна, тому ретельніше вибирайте наряд. Не можна засмагати без верху купальника, а також постарайтеся уникати носіння занадто коротких спідниць або шортів. Якщо ви збираєтеся відвідати мечеть чи інші державні заклади, то надіньте одяг, що прикриває коліна.

При вході у великі храми потрібно розлучитися з 1500 рупій, у звичайні - з 1000. Вхід в дрібні храми, як правило, безкоштовний. Додаткову вартість доведеться заплатити за можливість фото- і відеозйомки. Політичні розмови також не вітаються в Балі.

Для пиття і приготування їжі купуйте тільки бутильовану воду, оскільки місцева вода не тільки іншого складу, але ще й не дуже хорошої якості. Купайтеся краще в тапочках в місцях, де є корали. Це необхідно щоб уникнути попадання інфекції в можливі ранки на ногах.

Обов'язково варто знати, що не можна вказувати ні на кого пальцем і, тим більше, доторкатися до чиїйсь голові. Не варто кричати, сердитися або надміру голубитися на людях, а також їсти або передавати що-небудь лівою рукою.


Справа в тому, що згідно з традицією ліва рука використовується для омивання після випорожнення.

Чудові пам'ятки

Поблизу південного узбережжя розташований Денпасар, який є столицею барвистого острова, в центрі якого розташувалася площа Пупутан. Перед площею гордовито підноситься храм Пура Джагатнатха, збудований з коралів, що стоїть на черепасі і оточений драконами (символ створення світу). Недалеко від нього ви натрапите на Музей Балі, в якому можете помилуватися предметами доісторичного періоду та експонатами культури. Також варто відвідати храм Маоспахіт.

Гірський заповідник Будугул наодітся в18 кмот Денпасара в північну сторону. Висота заповідника над рівнем моря составляет850 метрів. На його території расположеи приголомшливі Ботанічні сади. Також слід відвідати Ліс мавп Букіт Сарі та парк рептилій і птахів.

На остові Балі знаходиться понад 2000 храмів, тому цей райський острів ще називають "островом тисячі храмів". Храм Бесакіх є найважливішим. Щоб до нього добратися, потрібно подолати 50 сходинок крутих сходів, яка прикрашена балийской різьбленням. Храм Тана-Лот є не менш вражаючим. Він розташований на скелі, яка оточена з усіх боків водою під час припливу. Також слід відвідати стародавнє місто Убуд, який вважається культурним центром.

Насправді це далеко не весь список пам'яток. Балі - приголомшливо барвистий острів, який вражає пишністю місцевих визначних пам'яток і своєї природою!