Якщо ви мрієте про подорожі, то вам варто відправитися в сучасну Америку. Найкраще це висловлює саме Канада. Про як вибрати тут ціле місто, в якому було б цікаво перебувати навіть місяць? Насправді, багато мандрівники з задоволенням відповідають на це питання, і до речі завжди говорять про одне й те ж місті - Торонто.Етот місто неможливо забути, якщо ви хоч одного разу бували там. Не дивлячись на багато дивацтва даного міста, тут є багато гарного, цікавого і навіть унікального. Американців з Торонто розглядають як окремий клас людей: вони живуть своїми особливими інтересами, наприклад, вони дуже цінують не фаст-фуд, а спорт, не сон, а свіже повітря і т.д.

Люди в Торонто.

Як ми вже і відзначили, в Торонто проживуть дуже цікавий і унікальні люди. У них особливий погляд на світ, на життя і на себе самих. Це ж можна простежити і за стилем Торонто, причому ми говоримо зараз не тільки про стиль одягу людей, а й про саме місто. Практично кожен житель Торонто відкрито підкреслюють свою унікальність, родзинку, а яку відразу звертаєш увагу. Разом з ті, жити і спілкуватися тут не тільки цікаво, а й просто. Якщо порівнювати канадців, а саме жителів Торонто, і жителів США, можна помітити багато відмінностей. Наприклад, якщо американці можуть вийти на вулицю у чому попало, вони не піклуються про зовнішність, гардеробі, розмір та ін., То жителі Торонто вкрай уважні до свого одягу. Вони ретельно продумують свій гардероб до дрібниць і готові витрачати на одяг великі суми грошей. До речі, саме в сльоту, дощ і похмуру погоду жителі Торонто хочуть показати всі барви квітів собі і оточуючим, тому із задоволенням одягаються в яскраві одягу. Не дивлячись на розмір міста тут дуже багато тих, хто ходить пішки. Тут активно розвинений хокей, прості люди дуже люблять займатися спортом, тому з ранку вони бігають. Бігом займаються не тільки молоді хлопці і дівчата, а й діти, дорослі і навіть літні люди.

Цікаві місця і предмети в Торонто.

Найцікавіше, що ви зможете побачити в Торонто, це його символ - міська вежа, яку видно звідусіль. До речі, ця вежа набагато вище знаменитої московської Останкінської вежі. Тут ви можете встати на прозору підлогу, що витримує величезні навантаження, хоча при цьому все одно підкошуються коліна, а у зовсім сприйнятливих людей паморочиться голова і скажено стукає серце.


У місті дуже багато хмарочосів, при цьому вони не відрізняються єднання архітектурного ладу, навпаки, ні сильно відрізняються один від одного, чим і приваблюють туристів. Знаходяться вони переважно в центрі міста, хоча декілька будівель можна зустріти і за містом. У Торонто постійно йдуть дощі, але при цьому в місті дуже чисто, взуття не мажеться, одяг не псується. Так само в місті багато простих будинків у два поверхи, це так звані житлові квартали. Туристам дуже подобається метро, особливо, коли є з чим порівнювати. Торонтського метро досить тихе, плавне, на станціях є ліфти, ескалатори, тут дуже чисто і спокійно, а в годину-пік тут завжди залишається вільне місце завдяки широким вагонам. У місті дуже багато магазинів, переважно вони знаходяться під землею, точніше в підземних поверхах хмарочосів. Обов'язково, відвідавши Торонто, побувайте на Торонтських островах, повірте, тут багато цікавого.

Родзинки Торонто.

У Торонто всі написи і вивіски написані на 2 мовах: англійській і французькій. Пояснюється це особливістю законодавства, яке регулює дану опцію. Однак ви легко зустрінете і магазини з назвами на китайському, італійською, японською та іншими мовами. Раніше книга рекордів Гіннеса записала одну з вулиць Торонто найдовшою в світі. Це вулиця Янг Стріт і вона трохи менше 2 тисяч кілометрів у довжину! Вам не було цікаво, як офіційно називають жителів Торонто? Дуже цікаво, чи не так: чоловіки звуться тут торонтецамі, а жінки - торонткамі. Цікаво, що жителі Торонто неймовірно спокійні, навіть якщо за вами утворюється велика черга, вам не будуть квапити, не стануть грубіянити або бурчати, а спокійно почекають поки ви закінчите. У місті Торонто є озеро під назвою Онтаріо. У ньому є "острова", тут живуть люди, створюються всі місцеві листівки і навіть є аеропорт. Популярністю користуються листівки до Різдва, до речі, до цього свята ставляться жителі дуже трепетно, тому готуються до нього за місяць. Обов'язково відвідайте в Торонто замок Каса Лома, заснований в 1914 році. Щоб прогріти цей замок у часи революції було потрібно не менше 67 тонн вугілля на місяць. Не дивлячись на те, що замок залишився в первозданному вигляді, як і всі кімнати в ньому, там ніхто не проживає. Зараз цей замок є величезним музеєм.