Квіти з бісеру допомогою французького плетіння виходять дуже красивими. Давайте розглянемо, як виготовити таку квітку своїми руками. Французька техніка плетіння інакше ще називається плетіння дугами, тому що виконується за допомогою дроту. Для плетіння потрібен бісер і рубка.

Необхідні матеріали

Перед плетінням вам необхідно запастися наступними матеріалами та інструментами:

  1. около20 граммрубкі-бісеру помаранчевого і коралового кольору.
  2. Кругла сітка по зовнішньому краю на 14 дірок.
  3. около20 граммрубкі з двох зеленних відтінків.
  4. около5 граммматового бісеру, підходящого в тон головному зеленому кольору.
  5. Флористична стрічка, дріт і волосінь.
  6. Білі намистини - 7 штук.
  7. Зелені шовкові нитки.
  8. Близько 1 грама бісеру золотого кольору в центр квітки.
  9. Голка і кусачки.

Починаємо плетіння

Спочатку починаємо плести квітку. Для цього зробіть на дроті петлю. Перший кінець дроту повинен становити около7 см, другий - близько 70-ти. Вісь пелюстки - короткий кінець дроту, на який нанижіть 6 шт. бісеринок. Наберіть бісер на довгий кінець дроту і прикрутіть на 1 оборот до осі. Дріт дуги повинна лягти зверху осьовий, йти під неї, а після обороту повернутися зверху осьової. При повороті направляйте дріт під кутом 45 градусів. Це важливо, тому пелюстка загострений.

Продовжуйте тримати прямий вісь і знову наберіть бісер. Далі до вже зробленого дузі прикрутите паралельно наступну.


Оскільки донизу квітка округлий, дріт прикрутите під кутом 90 градусів. Третю також прикрутите паралельно до осі.

Для квітки вам необхідно зробити 6 маленьких пелюсток з 4-ма дугами і віссю в 6 бісеринок, а також 6 великих пелюсток з 7-ю дугами і віссю в 6 бісеринок. Серединку квітки робимо на сітці. Для цього пришийте до сітки 7 намистин на 2-х рядах по центру. На 2-му ряду золотим бісером від краю пришийте дуги по 5 бісеринок на кожній. От і все, серединка зроблена. Щоб зібрати квітку, потрібно парами закріпити готові пелюстки на сітці за зовнішнім ряду чергуючи великі і маленькі пелюстки. Прикручуєте їх парами так, щоб маленькі пелюстки були зверху великих.

Для листя наберіть 8 бісеринок, а з решти 6-ти зробіть петлю. Зробіть 2-ю петлю і доберіть 6 бісеринок, а потім закінчите вісь, набравши ще 5 штук. На дріт для дуги наберіть бісер і, обплітаючи вісь, зробіть дугу. Лист складається з 1 дуги круглого бісеру та 4-х - основного. Внизу лист круглий, а зверху загострений. Потрібно створити 6 листків подібним чином. Зробіть 6 чашолистків допомогою зеленого бісеру.

Для стебла прикрутите товстий дріт і на неї, закриваючи сітку, виворотом до квітки прикрутите чашолистки. Прикручуєте дріт на 1 см по стеблу вниз. Обмотайте стебло і гілочки по 3 листочка флористичної стрічкою. Першу гілку прикріпіть на відстані від квітки близько 6 см, другий - на 2 см. Нижче першої. Успіхів вам у настільки цікавому справі!