Що несе в собі Новий рік - це приємне очікування чогось нового, зустріч з прекрасним, чари, прикрашені вулиці і приміщення, добрі погляди, метушливі покупки і багато іншого. Але особливо приємно гуляти під Новий рік всією сім'єю або з кращими друзями і веселитися так, як ви це робили в дитинстві. Що важливо зробити в цей час? Звичайно, зробити сніговика на Новий рік! Багато вміють ліпити зі снігу фігурки, заливати ковзанку або робити крижану гірку. А зараз ви дізнаєтеся, як зробити сніговика на Новий рік, як його прикрасити і народити. Це важливо особливо для молодих батьків, які повинні навчити дітей усьому найцікавішого.

Як зробити сніговика.

Сніговиків ліпити саме задоволення, тому якщо ви не знаєте як це, варто поцікавитися, як зробити сніговика на Новий рік. Існує пара варіантів створення сніговика в новорічного свята, головне заздалегідь потренуватися, щоб в Новий рік сніговик вийшов самим вдалим і красивим.

1.Снеговік зі снігу. У снігу приємно валятися, з ним весело грати, але ще більш цікаво зробити сніговика з новорічного сніжку. Сніговик може бути зробити як однією людиною, так і великою компанією. Щоб зробити сніговика з снігу, спочатку тепліше одягніться, обов'язково візьміть теплі рукавиці, рукавички або рукавички. Сніг повинен липнути, інакше сніговик не вийде. Для початку, вирішите, якої висоти буде сніговик і скільки снігових грудок використовувати для нього. Пам'ятайте, що перший сніжна куля буде крупніше наступного і так далі. Найчастіше роблять сніговика з 2-3 куль. Тому починайте катати по двору сніжок. Візьміть у руки сніг, зліпіть з нього кульку, опустіть на сніг і катайте по ньому. Ви відразу помітите, як швидко "зростає" сніговик. Скачавши перший куля, займіться другим і третім. Тепер на перший сніжний ком покладіть другий і третій, якщо він є. Кулі тепер можна скорегувати, зробивши їх більш рівними і гладкими. За допомогою морквини зробіть сніговикові ніс, встромивши моркву в середину верхнього кома. За допомогою пальців зробіть ямки-оченята сніговикові, або вставте туди камінці, - що завгодно, щоб було помітно, що це оченята. Так само поступите з ротом для сніговика.

2. Сніговик з паперу. Такий сніговик можна зробити, якщо у вас на Новий рік сніг не випав, або вже розтанув. У кожному разі, снігового сніговика можна замінити паперовим. Це нітрохи не менш цікаво, крім того це більш тепле і домашнє заняття.


Таким сніговиком можна навіть прикрасити новорічну ялинку. Вам знадобиться 4 альбомних листа, 1 кольоровий лист яскравого червоного або оранжевого кольору, трохи матерії, гудзиків і клею, фломастери. Кожен з альбомних листів потрібно добре зім'яти, інакше вони будуть занадто твердими для роботи. Вам необхідно скачати з 3 альбомних аркушів кулі, щоб кінчики разгибайтесь, відразу підігніть їх до внутрішньої сторони кулі. Четвертий аркуш так само буде потрібен, тому з нього ви будете скачувати маленькі кульки, які стануть руками сніговика. Клейте великі кульки між собою клеєм, щоб отримати "тіло" сніговика до середнього шару приклейте "руки" сніговика. Тепер за допомогою фломастерів намалюйте оченята і посмішку вашому сніговикові. Тканина потрібно пов'язати сніговикові на шию, щоб вийшов шарфик. З кольорового паперу виріжте конус, склейте його так, щоб вийшов ніс-морквина сніговика, і прикріпіть його до верхнього грудки, як слід. Ґудзики приклейте на середній грудку, щоб склалося враження що сніговик одягнений.

Як зробити сніговика на Новий рік інакше багато знають - є маса способів, наприклад:

- з тканини,

- з шкарпеток,

- з ниток,

- з клею,

- з вати.

Як прикрасити сніговика.

Щоб ваш сніговик ні нудним і повсякденним, його потрібно прикрасити і причепурити. Як це зробити?

1. Для очей і рота можна використовувати фарби, якими можна фарбувати сніг. Для цих цілей можна використовувати що завгодно, хоч картоплю, моркву, баклажани та ін.;

2. На верхній сніжний ком надіньте сніговикові тазик, відро або шапку, залежно від розміру вашого сніговика;

3. Щоб сніговик мав руки, для їх імітації можна вставити в середній (якщо сніговик складається з 3 снігових куль) або нижній (якщо у сніговика всього 2 снігових кулі) ком приблизно однакові по товщині і довжині гілки. Розгалуження гілок залиште тільки на кінчиках, щоб імітувати долоньку сніговика;

4. "Утепліть" свого снігового одного, надівши на нього не тільки шапку, але і довгий в'язаний шарф яскравого кольору і рукавиці.

Ваш сніговик точно стане заздрістю сусідів, тільки заберіть з собою одяг сніговика, якщо вона вам потрібна, інакше її можуть забрати ті, кому вона потрібніша. Якщо вам не потрібні ці аксесуари або ви живете в приватному будинку і сніговик у вашому дворі, речі можна не забирати.