Прикраси для дівчат значать дуже багато чого, так чому б не зробити їх своїми руками, щоб можна було не витрачатися на чергове прикраса, а похвалитися своєю роботою? Думаю, зараз багато дівчат зацікавилися тим, як зробити сережки своїми руками. Насправді для цього не потрібно особливі здібності чи вміння, це зможе зробити навіть першокласник, яка навчилася тримати голку з ниткою в пальчиках.

Сережки-гвоздики з атласної стрічки.

Найдешевшими виявляться саме сережки з атласно стрічки на гвіздочках. Гвоздиками називаються спеціальні кріплення, які допомагають сережок триматися на вухах. Всього для виготовлення сережок вам буде потрібно атласна стрічечка десь 30 см, гвоздики з капелюшком (можна купити у відділі фурнітури, відділі з тканинами) запальничка, ножиці, прозорий текстильний клей і нитка з голкою. Враховуючи, що сережки ви будете робити в перший раз і доведеться звертатися із запальничкою, найкраще, щоб ви робили це поруч з дорослими.

Спочатку купите в магазині все необхідне, стрічечку вибирайте середньої ширини, близько 2-2,5 см. Справа в тому, що ця стрічка буде розрізатися навпіл, тому можна взяти стрічку шириною в 1-1,5 см і довжиною не 30, а 60 см. Якщо ж ви купили стрічку товстіший, то розріжте її по довжині навпіл і за допомогою запальнички обійдіть розрізаний край, щоб він не розпустився і не осипався. З стрічечки необхідно акуратно зробити невелику красиву трояндочку. Це робиться легко, але щоб вона не розпускали, у міру загинання стрічки і появи нових "пелюсток", її потрібно закріплювати ниткою, протягнутої в голку.


Наприкінці необхідно зробити найважливіше: закріпити край стрічки із зворотного боку, і непомітно прошити кола з задньої сторони, щоб "пелюстки" не зрушили. Далі приступайте до закріплення трояндочок на гвіздочках. На капелюшок гвоздика капніть товстенький шар хорошого клею і приклейте гвоздик до центру задньої частини квіточці зі стрічки. Постарайтеся натиснути на трояндочку і гвоздик, щоб вони краще закріпилися і залиште їх до повного висихання та скріплення. Так ваші сережки будуть готові. Для прикраси можна приклеїти на "пелюстки" сережок блискітки або вшити в центр сережки яскраву намистинку.

Великі сережки з намистин.

Для виготовлення сережок з намистин вам буде потрібно більше складових, а саме: різні намистини, 2 гвоздика для біжутерії, близько 6 шпильок для біжутерії того ж кольору, що і гвоздики, і пара цвяшків округлої форми з фіксаторами. Для виготовлення сережок вам знадобляться такі інструменти як плоскогубці, круглогубці і бокорізи. Спочатку намалюйте для себе якісь сережки ви хочете зробити, скільки має бути намистин і тоді їх кількість можливо доведеться змінити. Визначтеся з їх стилем і кольором і тільки після цього купуйте намистини і інші складові сережок. Намистини можуть бути різної форми і розміру, наприклад, в середині крупна намистина, або ж велика на кінці та ін. За допомогою інструментів робіть з біжутерних цвяшків петельки, насаджують намистинки і знову петельки і т.д. Потім просмикніть в шпилькових вушко петельку від гвоздика і готово, нічого чекати не доведеться, можна хоч відразу протягнути в вухо і носити.