Не обов'язково купувати Діда Мороза в магазині іграшок або подарунків. Ви можете змайструвати цю фігурку самостійно, причому, з підручних матеріалів. Нижче наведено кілька способів того, як зробити Діда Мороза на Новий рік, які будуть під силу навіть дитині. Тому сміливо озбройтесь ідеями і створюйте своїх Дідусів Морозов.Какой спосіб вам сподобається, той і випробуйте. Або візьміть собі на замітку відразу кілька варіантів, як зробити Діда Мороза, подивіться, який сподобається більше, і можливо до наступного Нового року ви зможете заробити на своєму домашньому умінні і хобі.

Як намалювати Діда Мороза.

Найпростіше, як можна зробити Діда Мороза на Новий рік - це намалювати його. Вам потрібно тільки кілька кольорових олівців, лист паперу і фантазія чи приклад з книжки або зі сторінок Інтернету. Для тих, хто тільки вчиться малювати, Діда Мороза можна намалювати за трафаретом або за прикладом і за допомогою листка в клітинку. Можна перевести малюнок Діда Мороза з книжки або з розмальовки. Якщо ж у вас хороші навички малювання і відмінна фантазія, намалюйте кілька варіантів, один залиште собі, а інші подаруйте друзям на Новий рік. З малюнка Діда мороза можна зробити картину, вставивши його в рамку, або просто прикріпивши до паперу на зворотну сторони картон з перпендикулярно відігнутою частиною, щоб малюнок міг стояти на полиці.

Як зробити Діда Мороза з паперу.

Зробити Діда Мороза з паперу досить легко. Можна просто намалювати Діда мороза, вирізати його і прикріпити на щось тверде, після чого вирізати з основи контур по силуету, склеїти основу і малюнок і поставити біля ялинки. Можна зробити об'ємного Діда Мороза.


Для цього візьміть аркуш А4 і по малюнку змайструєте те ж саме: Діда Мороза можна трохи змінити або розфарбувати, як вам завгодно. Складати потрібно по пунктирною лінії. До зібраного "тіла" приклейте вуха і руки. При бажанні в одну руку вкладіть паперовий мішок для подарунків.

Як зшити Діда Мороза.

Дуже швидко і легко можна зшити Діда Мороза! Для початку запасіться потрібними матеріалами. Щоб зробити це правильно, досить спочатку знайти малюнок, по якому ви будете шити Діда Мороза. Можна зробити це довільно. Знадобляться такі "деталі" іграшки:

1. Для початку по малюнку вирізуйте з обраної тканини силует тулуба з головою. Всі деталі вирізаються в подвійному екземплярі. Далі зшийте по краю оді частини тулуба і голови, але до останнього стібка заповніть "нутро" Діда Мороза ватою.

2. Робота з особою. Пришийте до лиця Діда Мороза гудзики або великий бісер для імітації очей, нашейте нитками брови погуще, бажано білого кольору. Тепер за допомогою таких же світлих ниток, якими робилися брови, нашивається борода, або її можна спорудити з вати. Ніс можна зшити як з тканини, так і з поролону, пришивши це до лиця. За допомогою рум'ян або помади можна зробити щічки і ніс червоними.

3. Далі вирізайте одяг Діда Мороза, зшивайте її і до неї пришивайте окантовку з штучного хутра або з вати. Кант можна приклеїти до краю одягу. Далі пришийте одяг до тулуба Діда Мороза.

4. З окремого шматка тканини можна зшити мішок для подарунків вашому Дідові Морозу.

5. У мішечок або в руку Діда Мороза можна прикріпити цукерку і ваша саморобка готова!