Мрія будь-якої дівчини - доглянуті і красиві нігті. Однак, не секрет, що кожного тижня ходити в салон краси за красивим педикюром не всім під силу. А ви думали, що можна самостійно в домашніх умовах робити цю красу, створюючи чудовий манікюр і педикюр абсолютно безкоштовно?

Краса і заробіток за сумісництвом!

Зважившись освоїти всі премудрості манікюру та педикюру, лавного, що вам необхідно зробити - записатися на курси. Завдяки курсам манікюр-педикюр ви не тільки будете економити значні кошти на походах в салон, але і зможете заробляти, наприклад, влаштувавшись на роботу в той же салон. Ви взагалі зможете перетворити це у справу всього життя і відкрити свій салон, якщо тільки станете справжнім професіоналом цієї справи. Крім цього, якщо ви будете знати основи правильного манікюру та педикюру, то завжди зможете знати, чи все так робить майстер, якщо ви знову, звичайно, захочете відвідати салон краси.

На курсах педикюру та манікюру ви навчитеся доглядати за нігтьовими пластинами і шкірою рук, а також визначати і боротися з різними захворюваннями як нігтів, так і шкіри. Крім того, вас навчать грамотно і красиво приховувати свої недоліки і проблеми. Ви зможете створювати цікаві малюнки і формувати гарну форму нігтів!

Курси навчать!

Майстра-викладачі педикюру та манікюру навчать вас розбиратися у всіх тонкощах дизайну і останні модні тенденції в цій області.


Навчання розпізнаванню різних захворювань - невід'ємна частина курсів. Під час їх проходження, ви познайомитеся з медиками - професіоналами своєї справи, які навчать вас робити правильний манікюр при різноманітних хворобах, а також, по можливості, їх приховувати.

Ви усвідомлюєте всю необхідність масажу, нанесення кремів та догляду за ногами за допомогою особливих ванночок для ніг. Це все потрібно проробляти кожну тиждень, і ви зрозумієте чому. Крім того, ви навчитеся будь-яким рукам, незалежно від роду діяльності, надавати прекрасний вигляд. Курси навчать вас робити не тільки справжній професійний і висококласний манікюр і педикюр, а й надавати шкірі рук і ніг гладкість і м'якість, а також прибирати будь-які алергічні ознаки. Ви отримаєте всі потрібні знання теоретичної сторони, а також зможете потренуватися на практиці.

Записуйтесь на курси і ви не пошкодуєте, адже дізнаєтеся всі премудрості педикюру та манікюру і завжди зможете це зробити прямо вдома і безкоштовно, і професійно! Будьте красиві і нехай ваші ноги будуть такими ж м'якими і ніжними, як у немовляти!