"Що таке офуро?", - Запитають багато. Взагалі, це лазня, тільки японська. У неї свої традиції відвідування і правила прийому офуро. Тому, перш ніж записатися на сеанс в офуро необхідно зрозуміти, чим живе і дихає ця лазня, ніж вона унікальна і цікава.

Офуро це ...

За ідеєю, якщо стандартна лазня являє собою ціле приміщення, то офуро - це простий дерев'яний ящик! Для пропарювання його почали використовувати саме в Японії і як ви розумієте, це стало досить популярним заняттям і в сьогоднішньому столітті. В такий ящик кладуть тирсу від липи або кедра, після чого їх нагрівають аж до 70 градусів! Саме в лазні офуро варто використовувати ефірні масла для підняття тонусу і повного розслаблення.

Як правильно відвідувати офуро.

Щоб не уславитися повними неуками і дикунами при відвідуванні офуро, необхідно заздалегідь дізнатися про повне ритуалі прийому лазні по-японськи. Ритуал складається з декількох етапів, які не пропускають справжні цінителі офуро. В першу чергу, в офуро необхідно йти оголеним (роздягаєтесь ви, природно, в роздягальні). Потім ви повинні сісти всередину фурако - дерев'яної бочки, після чого туди почнуть заливати теплу воду. Температура води коливається близько 35 градусів. Доливається вода приблизно до ключиці, щоб закривалася область серця. Ця дерев'яна бочка з водою готує людину до справжньої лазні офуро.


Коли пройде деякий час, настає через другого етапу: ви переходите з першої бочки в другу, так само фурако. Однак вона трохи відрізняється, тут температура води досягає 50 градусів, що досить гаряче порівняно з 35 градусами. Однак цей процес дозволяє кожному адаптуватися до підвищення температурного режиму води. А ось наступний етап самий важливий і цікавий! Відвідувач японської лазні переміщається в третьому бочку, яка наповнена вже не водою, а тирсою, просоченою ефірними маслами. Тут ви починаєте потіти, що впливає на висновок шкідливих речовин з організму але не впливає негативно на серце.

Користь від відвідування офуро.

Завдяки регулярному відвідуванню офуро ви сприяєте розслабленню свого організму. Така процедура робить масаж далеких сусідів, допомагає зміцнити кровоносні судини, покращує настрій, позбавляє від легкої депресії і т.д. Якщо ви страждаєте болями в спині, якщо у вас порушений обмін речовин, ви відчуваєте слабкість організму, то вам зможе допомогти офуро. Крім того, саме лазня офуро може позбавити від зайвої ваги, адже ви активно потієте за час відвідування японської лазні. Завдяки зміні температур води і тирси ви створюєте для тіла контрастні зміни, що дозволяє стати більш сильним і не піддаватися простудних явищам.