Зміна зачіски і кольору волосся може змінити імідж жінки до невпізнання. Правильно вибраний колор підкреслює колір очей і вигідно відтіняє шкіру. В той же час, невідповідний колір, не гармонує з обличчям жінки, може виявити недоліки, і навіть надати жінці вульгарний вигляд.

Якщо є сумніви, який колір волосся вибрати, можна порадитися зі стилістом. Допомогти підібрати колір може і досвідчений майстер-перукар.

Як правило, колір волосся підбирається залежно від цветотипа жінки. Жінка-зима, у якій зазвичай контрастно бліда шкіра і дуже темні очі, підійдуть чорні і темно-каштанові кольору волосся. Жінці-весні, власниці світлої шкіри і світлих очей, підійдуть всі теплі відтінки блонда. А чорний колір, або холодний попелястий блондин будуть невдалим вибором. Річні дівчата, відмінною рисою яких є світле волосся і світлі очі, будуть добре виглядати, пофарбували в платиновий або попелястий відтінки блонда. Осіннім дамам підійдуть шоколадні, каштанові, руді відтінки.

Вважається, що правильний вибір кольору волосся - фарбувати волосся в колір, близький до того, яким нас нагородила природа, використовуючи різні відтінки.


Можливо, це дійсно безпрограшний варіант. Але варто згадати історію однієї з найзнаменитіших дівчат XX століття - Мерлін Монро. Перетворення в блондинку зробило її образ яскравим і незабутнім. Так що, експериментувати можна, і без особливої шкоди для себе. Завжди є можливість перефарбуватися.

Варто враховувати, що модне не так давно мелірування візуально додасть років. Меліровані волосся схожі на сивину.

При виборі виробника фарби не варто економити на своїй зовнішності. Дешева фарба сумнівного виробника може зіпсувати волосся, зробити їх ламкими. Сучасні фарби відомих виробників роблять волосся яскравими і блискучими, надають їм доглянутий вигляд. Красиво пофарбовані волосся, гарна зачіска піднімають жінці настрій і додають упевненість в собі.