Щоб стати ближче до тієї країни, про яку ви хочете дізнатися, і в даному випадку це ОАЕ, вам необхідно дізнатися, чим живе і дихає народ цієї країни, держави. Саме це ми і хочемо зробити в даній статті: зрозуміти жителів Еміратів так, ніби вони ваші сусіди, знайомі, друзі. Як зрозуміти населення Об'єднаних Арабських Еміратів?

У це допоможе вам так само і стаття "Як підготуватися до поїздки в ОАЕ: клімат і погода в ОАЕ". Тут ви дізнаєтеся кілька важливих аспектів в одязі і поведінці в цій державі, що дуже важливо для тих, хто хоче відправитися в Емірати.

Мова населення ОАЕ.

Щоб стати ближче до розуміння арабів необхідно в першу чергу вивчити мову. Яка мова потрібно вивчати? Звичайно, це арабська мова. Він офіційний в Об'єднаних Арабських Еміратах. Хоча ви цілком зможете розмовляти з багатьма англійською. Так само тут багато говорять і на хінді, фарсі та урду. Завдяки тому, що останнім часом в ОАЕ все частіше приїжджають російські туристи і гості, в центрі ОАЕ все більше вивісок російською, знайомому нам мовою. Тут так само з'являються і оголошення російською. Багато російськомовних співробітників в готелях, магазинах, туристичних частинах міст ОАЕ.

Населення Еміратів.

Тут достатньо велика держава, тут проживає понад 4,5 мільйона чоловік. Однак місцевих корінних жителів і арабів тут досить мало. В основному жителями ОАЕ є вихідці з інших держав, таки х як Індія, Непал, Пакистан і ін. Тобто тут більше жителів, які приїхали з Філіппін і Південної Азії. Більшість з них приїхали на роботу. Цікаво, що основна частина жителів Еміратів навіть не є громадянами цієї держави, вони тут тимчасово, поки заробляють гроші. Корінних жителів Еміратів в державі близько 10 відсотків, а от арабів - майже третина від усього населення.


Араби переїжджають в ОАЕ з інших арабських країн, наприклад з Ємену, Судану, Єгипту і т.д., де дуже низький рівень життя населення. В Еміратах араби можуть жити легше, зробити нарешті вдих і "зажити". Переважна більшість жителів Об'єднаних Арабських Еміратів проживає в містах, багато хто прагне саме в Дубай, адже це найбільший і розвинене місто держави. Уявіть тільки, якщо населення держави не досягає 5 мільйонів чоловік, а в Дубаї живе більше 2,5 мільйонів чоловік, яка тут щільність населення! Зате тут можна спокійно з'їздити в столицю ОАЕ Абу-Дабі і не товпитися в місті, як зараз у Москві, де на меншу площу міста населення більше в 5 разів.

Релігія жителів ОАЕ.

Безперечно, основна релігія держави передбачає мусульманство. Хоча й у мусульманства є свої гілки: наприклад, велика частина громадян Еміратів суніти, а менша - шиїти. А ось жителів, але не громадян ОАЕ, варто розглядати окремо, адже їх майже 85 відсотків! Отже, від приїжджих жителів держави більше половини - мусульмани, хоча є і християни, індуїсти, буддисти, сикхи і багаї. Але як ви розумієте, при всій різноманітності релігій, все-таки мусульманство в Еміратах переважає. Тільки чверть всіх жителів держави, як громадян ОАЕ, так і іммігрантів, всього третина не мусульмани. У кожному місті Еміратів є церкви, а в минулому році тут звели навіть православний комплекс для християн. Це церква св. Апостола Пилипа. Якщо ви хочете відвідати православний комплекс вам необхідно взяти квиток до Шарджа. Архітектором комплексу став український підприємець - Юрій Сидоренко.

Так що ви зможете знайти, про що поговорити з жителями Еміратів і можливо, навіть зустрінете своїх співвітчизників, які перебралися в ОАЕ на постійне проживання або приїхали сім'єю на заробітки.