Якщо ви ще не знаєте, як пограти на Новий рік, хочеться вас порадувати: варіантів проведення ігор вкрай багато. Крім простих і полюбилися колективних ігор можна згадати більш зимові, які ідеально підійдуть для святкування новорічної ночі.Какіе ж ігри будуть відмінним доповненням вечірки на честь Нового року? Якісь із них ви точно знаєте, а деяких не знаєте взагалі нічого. Тому зараз вам належить познайомитися зі списком і описом веселих новорічних ігор, в які можна зіграти, як вузької компанією, так і великий.

Снігова перестрілка.

Це сама справжня новорічна гра, в яку можна пограти на Новий рік. Для цього потрібно запастися хорошим настрій, кількома друзями, випав снігом і теплою і зручною одягом. Перестрілка буде безпечною, стріляти потрібно буде снігом. Вам належить заздалегідь побудувати перешкоду для суперників, за якою ваша команда буде ховатися від супротивників. Отже, всі гості діляться на 2 фронту, будують для кожного фронту снігових паркан будь-якої висоти, ховаються за ними і починають кидати сніжками по забору супротивників. Чий паркан розвалиться швидше, та команда програла. Можна зобов'язати команду, яка програла зробити сніговика на Новий рік.

Новорічна гра "Ласунка".

Ця гра не тільки дуже весела, але і смачна. Для неї вам знадобляться цукерки або мандарини (розділені на часточки). У грі бере участь будь-яка кількість осіб, кожен з них по черзі кладе в рот по часточці мандарина або по карамельці (краще саме їх використовувати, тому що вони не тануть і не мнуться) і після цього повертається до суперника і називає його "сладкоежка- барабашка! ". Завдання суперника не засміятися і поклавши в рот ще одну мандаринку або цукерку зробити це зі своїм суперником. Сміятися не може ні той, хто говорить слова, ні той, хто їх чує. Програвший той, хто засміється або той, хто не зможе чітко вимовити ці слова від кількості солодощів в роті.

Несподівана гра про спіритичний сеанс.

Гра подобається тим, хто грає в неї вперше, а таких дуже багато.


Запропонуйте і ви своїм друзям гру зі спіритичним сеансом. Для цього охочі пограти в гру сідають у коло на підлогу або залишаються за столом, але так, щоб могли триматися один за одного мізинцями. Тобто кожен гравець ухвативается своїм мізинцем за мізинці своїх сусідів. Провідним повинні стати ви, людина, яка знає правила і розв'язку гри. Отже, ви називаєте гравцям правила:

1. початківець гравець повинен повернутися до сусіда і звернутися з питанням;

2. питання таке: "<ім'я>, ти вмієш грати в спіритичного кролика?";

3. на це наступний гравець, якому ставилося запитання повинен відповісти одну фразу;

4. відповідь така: "Ні, <ім'я>, я не вмію грати в спіритичного кролика";

5. з гри виходять ті, хто засміється.

Весь фарс в тому, що як тільки всі гравці на першому колі опитувань відповіли "ні", ви, тобто ведучий, говорите таку фразу: "Якщо ніхто з вас не вміє грати в спіритичного кролика, якого ж ви тут сидите?". Після цього зазвичай йдуть здивовані погляди, сміх і загальне підняття настрою.

Весела гра "Хто я такий".

Це відома і популярна молодіжна гра. Суть гри в тому, що на лоб граючим ліпляться стікери з написами. Це можуть бути імена відомих людей, тварини, предмети, тільки не прикметники, дієслова та ін., Використовуйте лише іменники, ну і ПІБ. Ці стікери можна як приготувати заздалегідь, так і дати можливість написати їх гравцям для свого сусіда по грі. Один гравець, щоб дізнатися, хто він за Стікери задає питання іншим гравцям, ті ж можуть відповідати тільки "Так-ні". Це новорічна гра цікава тим, що не всі можуть відгадати свого героя і деколи навіть дізнавшись відповідь залишаються в подиві від того, хто це. Наприклад, один молодий чоловік не зміг відгадати Пітера Пена бо жодного разу не бачив ні мультфільм, ні казку. Зате гра вийшла веселою і цікавою.