Якщо ви втомилися від роботи або просто хочете відвідати нові країни, то вам варто відправитися відпочити в ОАЕ. Це Об'єднані Арабські Емірати, а ОАЕ - це всесвітнє скорочення цієї держави. Для того щоб відпочити там безпечно і якісно, вам варто з'їздити туди не самостійно, а через туристичне агентство, яке надає своїм клієнтам гарант хорошого відпочинку.

Щоб відпочинок в Еміратах пройшов добре, необхідно правильно зібрати свій багаж в подорож , а так само заздалегідь дізнатися про клімат у державі. Важливо й уточнити погоду в ОАЕ на найближчі дні відпочинку, щоб знати, які саме речі знадобляться вам так в першу чергу.

Клімат в ОАЕ.

Це держави володіє жарким кліматів. В Еміратах крім спеки спостерігається ще і сухість повітря. Це й зрозуміло, адже тут тропічний пустельний клімат. Особливо жарко тут влітку, тому, якщо ви любитель спеки, вам тут сподобається. Але варто бути обережніше, оскільки в ОАЕ часто спостерігаються піщані бурі. Тут добре проводити свій відпочинок в "не сезон", тому взимку тут температура повітря досягає 23 градусів. Хоча ночами тут прохолодніше, але заморозків не буває практично ніколи. А ось влітку в Об'єднаних Арабських Еміратах температура часто доходить до 50 градусів, хоча в середньому літня погода підносить 35-40 градусів. Переживати за дощі влітку не варто зовсім, так як опади в Еміратах настільки нерегулярні, що з'являються в основний в несезонний час для відпочинку, тобто з листопада до початку червня.

Погода в ОАЕ.

Перш ніж збирати валізу в дорогу, обов'язково уточніть у свого туристичного оператора, яка погода на даний момент в Еміратах, і яку погоду обіцяють метеорологи на час вашого перебування в чужому й далекому державі.


На цьому тижні, наприклад, в Еміратах НЕ БУДЕ опадів, обіцяють ясну погоду без хмар і хмар. Зараз в Еміратах висока вологість, а до 20 червня вона досягне майже 50 відсотків. У п'ятницю в ОАЕ має бути 43 градуси тепла. Так що якщо ви приїдете сюди на цьому тижні, то ви відмінно позасмагати, і зможе скупатися у вже прогрітій воді!

Важливі нюанси ОАЕ: як одягатися і вести себе в цій державі.

На відміну від багатьох держав, ОАЕ - це мусульманська країна, де є безліч обмежень, як для жителів держави, так і для гостей його міст. Тут необхідно уважно поставитися до того, як ви одягаєтеся, інакше можете потрапити у місцеву в'язницю. Відверто одягатися і вести себе ви зможете тільки на території готелю, тому варто вибрати готель зі своїм пляжем. Виходячи в місто вам цього робити не можна: у вас має бути закрита практично все тіло, аж до рук і ніг. Так що влітку доводиться не солодко, тому в таку спеку доводиться надягати сорочку з довгим рукавом і вільні брюки. Особливо це стосується дівчат: араби сильно пристають до тих, хто найбільше роздягнений, вважаючи їх легкою здобиччю. На вулицях міста в ОАЕ ви так само не можете випити алкогольний напій, як у себе в місті. Тут можна пити тільки в готелі або в барі вашого ж готелю, інакше ви можете потрапити у в'язницю, заплатити штраф або вас можуть зовсім вислати з ОАЕ. Ще невеликий список того, чого не можна робити в Еміратах: не можна кидати сміття на вулиці, фотографувати (як місцевих людей, особливо жінок, так і військові та урядові будівлі і споруди), виражатися матом і лаятися.