Якщо ви відправляєтеся в Об'єднані Арабські Емірати, то вам необхідно вивчити цю державу досконально. Почніть з транспорту. Це необхідно, тому вам доведеться пересуватися по тому чи іншому місту в Еміратах, переміщатися між містами. Як зручніше пересуватися в ОАЕ ви дізнаєтеся в цій статті.

Громадський міський транспорт.

Якщо ви плануєте покататися на автобусі по місту, то вам варто їхати в Дубай, в інших містах Емірат такий громадський транспорт ще не так розвинений, як в цьому місті. Щоб проїхати на автобусі в Дубаї ви повинні будете заплатити близько 14 рублів, або півтора дірхама. Квиток на автобус в Дубаї ви можете придбати при вході в транспорт у водія, коли він зупиняється на зупинці. У місті часто можна потрапити в пробку, однак, не дивлячись на це, водії автобусів примудряються прибувати на зупинки вчасно. Тому сміливо довіряйте тому списку маршрутів з розкладом, які висять на зупинках.

Хоча врахуйте, що такі списки є на великих зупинках, не завжди їх можна знайти. Зате проїзд в автобусі принесе задоволення, оскільки тут кожен автобус має кондиціонер, так що багато жителів Еміратів носять із собою кофтинки, які можна одягти, якщо в автобусі стане прохолодно. Вам взагалі варто більше дізнатися про жителів ОАЕ, що ви можете зробити в статті "Як зрозуміти населення Об'єднаних Арабських Еміратів".


Автобуси їдуть швидко, однак і пробки в місті і сам маршрут прокладений так, що доводиться досить швидко добиратися з однієї точки в іншу. Сам маршрут тут прокладений так, що від першої зупинки до наступної йде звивиста дорога, яка об'їжджає ще кілька закутків крім прямої вулиці. Багато охочих заощадити на екскурсії, можуть взяти квиток на автобус і за рахунок довгої їзди самостійно побачити всі визначні пам'ятки Еміратів. Для порівняння варто зазначити, що на таксі проїхати той же самий маршрут ви зможете лише за 140 рублів, тобто в 10 разів дорожче, ніж на автобусі.

Міжміський громадський транспорт.

Між містами не так давно почали так само їздити автобуси. Для деяких жителів Еміратів - це досі в новинку, тому їздять по містах вони рідко. Хоча доїхати до сусіднього міста - недорого, автобуси ходять регулярно, маршрути не збиваються і не скасовуються. Якщо ви хочете дістатися до міста Шарджа, то вам доведеться витратити всього 45 рублів, це обійдеться вам дешевше все, щоб доїхати до Аджман, доведеться заплатити 72 рубля, а найдорожче обійдеться проїзд до Фуджейра, що варто 221 рубль.