Новий рік відзначається у всьому світі, але як це відбувається в тій чи іншій країні конкретно? Сьогодні ви дізнаєтеся, як відзначає Новий рік весь світ. Можливо, вам сподобається та чи інша ідея, і ви здійсніть її в реальність у Новому 2013 році. Так ви зможете додати до звичайного свята трохи родзинок, якому позаздрять будь-які креативщики і балагури. Здивуйте своїх знайомих на Новий рік, проведіть свято в стилі "Весь світ на долоньці".

Як відзначає Новий рік Україна.

Цікаво, як відзначає Новий рік Україна? Тут немає нічого особливо, все точно так само, як і в Росії: прийнято дарувати сувеніри символу майбутнього року, загадувати бажання в бій курантів і спалювати записку для його виконання, і готувати на стіл смаколики, щоб приголубити символ майбутнього року.

Як відзначає Новий рік Англія.

В Англії прийнято під бій курантів відкривати всі двері чи вікна (для тих, хто живе в квартирах). Так англійці відзначають Новий рік і проводжають рік Старий.

Як відзначає Новий рік Угорщина.

Угорщина відзначає Новий рік дуже завзято. Як тільки куранти пробили Новий рік, угорці починають свистіти різні дитячі свистульки. Так вони відганяють злих духів від Нового року. Крім того в Угорщині прийнято на святковий стіл ставити горохові і квасолеві страви, багато яблук і мед.

Як відзначає Новий рік Греція.

Пам'ятайте, що греки відзначають не просто новий приходить рік, у них це день св. Василя. Саме в Греції з'явилася традиція вішати або ставити на камін черевики (шкарпетки), в яких добрий Василь клав солодощі.

Як відзначає Новий рік Німеччина.

Не дивлячись на те, що німці дуже педантичні і скуті, германію відзначає Новий рік досить цікаво. Під час бою курантів вони встають на щось високе, наприклад, стіл, диван, стілець і ін. А як тільки годинник пробивають опівночі, німці з радістю і шумом зістрибують на підлогу.

Як відзначає Новий рік Китай.

Китайський Новий рік можна порівняти з днем ліхтарів.


У новорічну ніч, яка правда у китайців значно пізніше, ніж у всього світу, на всіх вулицях, всіх площах, всіх кутах і будинках запалюються ліхтарі. Китай відзначає Новий рік з ліхтарями, бо так вони виганяють злих духів від себе.

Як відзначає Новий рік Італія.

Яскрава Італія славиться биттям тарілок, цього не уникнути і в Новий рік. Багато італійців досі в Новий рік в останні секунди бою курантів викидають з будинків і квартир зібране заздалегідь мотлох, в тому числі і посуд.

Як відзначає Новий рік Японія

Як відзначає Новий рік Японію і її народ? Дуже цікаво! Під час приходу Нового року кожен японець може почути дзвін, який повинен пробити 108 ударів. Ці дзвонові звуки за повір'ям вбивають в людині всі його вади і відтінки. Новий рік в Японії прийнято зустрічати у всьому новому. А Дітлахи під Новий рік малюють малюнок із зображенням своєї мрії і кладуть під подушку перед сном.

Як відзначають Новий рік мусульмани.

Новий рік для мусульман - це свято Мухаррам. Новий рік у них асоціюється не просто з новою сторінкою життя, а з початком нового життя! Для цього вони за 2-3 тижні до Нового року беруть ємність, наповнюють її водою і вкладають туди зерно ячменю. До свята зерно повинно прорости - це хороший знак.

Як відзначають Новий рік євреї.

Як відзначає Новий рік весь світ зовсім не цікавить євреїв, у них свої звичаї. Так прийнято в єврейський Новий рік просити прощення у всіх близьких і друзів. Каяття має бути щирим. Крім того, євреї весь день моляться і практично не радіють, намагаючись стриматися будь усмішці. Свято ж все-таки має місце бути: стіл прикрашається красивими свічками, яблучної халой і медом.