Як з'явився свято, для чого він потрібен.

1 червня - це міжнародне свято, День захисту дітей усього світу. Дуже часто під загрозою для життя і здоров'я опиняються діти з вини таких же дітей, сторонніх, маніяків, але що найгірше, з вини власних батьків. Цьому повинен прийти кінець і як знак цього, щорічно проводиться день захисту день в перший день літа, коли, як правило, починаються літні канікули для всіх учнів шкіл.

З'явився це свято ще в кінці 1949 року (листопад місяць ). Тоді на Міжнародному конгресі (від міжнародної демократичної федерації жінок МДФЖ), що проходить в Парижі (Франція), було прийнято рішення про заснування міжнародного свята захисту дітей. Так що вперше це свято відзначили ще в 1950 році.

Як додаток до цього дня, існують ще й такі урочисті дні в честь дітей та їх захисту, як 20 листопада (День дитини), 16 червня (День захисту дитини в Африці), першу неділю квітня (свято "Білих орхідей" на честь дітей, народжених за допомогою штучного запліднення, цього року це 7 квітня). У кожній країні існую так само пам'ятні дні в честь захисту дітей від абортів, тобто ще не народжених дітей. У нашій країні противники абортів збирають мітинги, щоб привернути увагу оточуючих, здебільшого жінок, на те, що у кожної дитини є право народитися і жити.

Як відзначити День захисту дітей.

Якщо ви хочете відзначити День захисту дітей, вам ніхто не перешкодить, але не забувайте, що це дитяче свято, значить, більшу увагу необхідно приділити розвагам ваших і інших дітей, їхні радощі і настрою.


Ви ж можете радіти і святкувати разом з ними. Проведіть це день зі своїми дітьми, в оточенні дітей, і що найголовніше - без алкоголю! Цьому напучує і "напівсухий" закон Росії, адже тепер 1 червня не можна купувати і продавати алкогольні напої ні дітям, ні підліткам, ні дорослим людям.

Зробіть дітям сюрприз, оформіть документи і рушайте в Діснейленд або просто поїдьте на море всією сім'єю, сходить в парк з каруселями і безпечними атракціонами, в басейн, кіно на довгоочікуваний мультфільм або кінофільм. Можете організувати вдома сюрприз своїй дитині: домашнє свято з тортом, гостями та подарунками кожній дитині (навіть, якщо це просто гості, достатньо буде простої шоколадки).

Ви можете відпочити разом зі своїми дітьми. Для цього забронюйте столик в критому дитячому парку, де є столики для посиденьок для батьків. Так діти будуть грати і веселитися під наглядом вихователів, що стежать за їх безпекою, а ви будете радіти свої дітям і свята зовсім неподалік, розслабившись в компанії близьких або друзів.