Багато хто із задоволенням подорожують по світу, але намагаються уникати Туреччини. Це дарма, адже не обов'язково відпочивати саме там, де проводять час всі відпочиваючі. Є приголомшливий курортне місто на території цієї держави. Назва цього курорту Белек. Це місто менш відомий і популярний серед відпочиваючих, тому є досить новим курортів в "республіці відпочинку". Найчастіше відпочиваючі із задоволенням грають в Белеку в гольф, що відомо любителями гольфу в усьому міре.Белек так зручно розташований у Туреччині, що ви можете з легкістю відправитися для відпочинку, екскурсій в будь-який інший містечко. Белек належить території Анталії - це популярна провінція Туреччини для відпочиваючих з усього світу.

Шикарні види Белека.

Якщо пройтися по місту і оглянути все навколо, стане зрозуміло: це місто, де можна жити вічно. Тут дуже красиво: багато квітів і рослин. За підрахунками фахівців, в Белеку росте понад 500 видів рослин! Але самим барвистим, без сумніву, є узбережжі, де можна відвідати різноманітні гаї: від звичних нам соснових гаїв, до незвичайних - евкаліптового. Ви завжди можете прогулятися і по кедрової гаю, а пройшовшись уздовж берега побачити безліч красивих птахів і черепах. Ті, хто приїжджає сюди вперше, спочатку можуть побачити не Турецьке місто-курорт, а живу казкову країну. Відпочиваючі на іншому курорті, якщо випадково дізнаються про місто Белек, тут же відправляються на екскурсію в чудове місто. Якщо ви відправляєтеся в Белек на відпочинок, обов'язково складіть собі розважальну програму:

1. Для початку вивчіть в Інтернеті, що пропонують відвідати ті, хто вже був на цьому курорті;

2. Далі складіть список більш пріоритетних напрямків;

3. Не забудьте взяти список з собою або збережіть його в електронному варіанті в своєму телефоні/смартфоні;

4. Регулярно заглядайте в свій список і відвідуйте вподобані місця, не пропускаючи самого цікавого.

Що варто відвідати і побачити в місті Белек в Туреччині.

Не завжди можна з легкістю знайти потрібну вам інформацію в Інтернеті. Тому хочеться порадити вам, куди відправитися на екскурсію. Проте варто дати додатковий порада: звертайтеся в Туреччині за допомогою в російськомовним екскурсоводам. Якщо ви їдете по путівці, то не відмовляйтеся від послуг гіда, якого надає туристичне агентство. Отже, що відвідати в Белеку:

1. Обов'язково відвідайте все гаю в околицях міста, ви не тільки подихайте свіжим і чистим повітрям, але й зможете зробити масу красивих фото на пам'ять і знову подивуватися красот Туреччини;

2. Побувайте на руїнах таких древніх міст в районі Беек, як Аспендос, Перга, Сіде, які залишать незабутні враження, особливо, якщо про ці міста вам розповість досвідчених екскурсовод;

3.


Відправляйтеся в музеї Анталії. У Белеку вам можуть запропонувати цілий курс по музеях, від якого не варто відмовлятися, там дуже багато цікавого можна знайти для самих себе;

4. Не пропустіть екскурсію в Каньйон Кепрюлю. Це шикарний національний парк, де можна не тільки відпочити, а й повеселитися. Цей парк має площу близько півтисячі гектар. Тут можна побачити евкаліпти, полазити по горах, сплавитися по Кюпрючай, погуляти пішки з одним або покататися на конях. Для відпочиваючих тут маса цікавих пропозицій, вам не захочеться повертатися звідси.

Відпочинок в Белеку.

Що важливо знати, вирушаючи на відпочинок? Яка погода на курорті, які є розваги та чи безпечно купання. Швидше за все, це в даний момент дуже цікавить і вас. Що стосується температури, в Белеку дуже тепло. Це не дивно, адже середземноморський клімат - рідний для цих місць. Тут можна добре відпочити і влітку і восени. У зимовий час вода розігрівається до 18 градусів тепла, а от температура повітря досить низька і вночі досягає всього 5 градусів тепла. Влітку тут набагато тепліше, опади помічаються рідко. Температура близько 33 градусів в денний час, а вода прогрівається до 27 градусів тепла.

Що стосується самого відпочинку, важливо звернути увагу на те, що вартість відпочинку саме в цьому курорті висока. Так що молоді люди відпочивають на інших курортах, а в Белеку часто зустрічаються забезпечені люди. У кожному разі, відпочинок тут гарний і для молоді. Тут ідеальна погода, клімат, умови для проживання, відмінні пляжі, ідеальне обслуговування. Ви завжди можете замовити особливу баню по-турецьки "хімам", вам можуть зробити розслабляючий масаж та ін. Ринки в Белеку невеликі, але мабуть тим вони і приваблюють, не потрібно витрачати цілий день на те, щоб обійти весь ринок і знайти щось варте: тут дуже багато чарівних штучок, подарунків, прикрас, речей і сувенірів.

Не можна не згадати про сам море. Через нього багато вирішуються поїхати на відпочинок всією сімей, разом з дітьми. Причин цьому масу. Головне - безпека води для дітей. Вхід у воду плавний, немає різкий глибин, та й пляжі піщані, що дозволяє дітям бігати в своє задоволення. Відпочивати в Белеку можна починаючи з травня і закінчуючи жовтнем, весь цей час триває сезон. Вода прозора, особливо біля берега рано вранці, коли відпочиваючі її НЕ набаламутят. Взагалі, чистота в Белеку властива не тільки пляжам, а й вулицям, паркам, - всьому місту. Тут цінується порядок і закон.