Відпочивати хочеться в різних місцях і країнах, і якщо ви вже багато чого побачили в Росії, то саме час вирушити в недалеку поїздку закордон в споріднену нам країну - Україну. Тут дуже популярний і відомий для багатьох Слов'янський курорт. Так що ви можете відпочивати в будь-якому місті України, але просто зобов'язані заїхати в цей регіональний парк, розташований в області Донецька.

Ландшафт України.

Для того, щоб перейнятися ландшафтом України, вам обов'язково потрібно заїхати в цей парк. Зверніть свою увагу на те, що він відносно молодий, йому всього 7 років, проте вже сьогодні парк займає понад 430 гектар землі. Тут ви побачите і відвідаєте такі гідрологічні цінності, як озера Сліпне і Ріпне, яке при всій своїй величі так само мають значення державного масштабу! Тут же знаходиться і орнітологічний заказник, який славиться в усьому світі під назвою Приозерний.

Бруду Слов'янського курорту.

Відчути користь грязей ви можете на бальнеологічних джерелах, точніше на перерахованих вище озерах.


Поруч з цими озерами ще на початку 19 століття відкрився грязьовий курорт, який працює до цих пір і регулярно приймає безліч гостей. А в першому десятилітті 20 століття бруд з цього курорту виграла Гран-прі в Бельгії на виставці міжнародного масштабу. На Слов'янському курорті є 3 санаторію, які і приймають бажають поправити своє здоров'я.