Кожен з нас вперше навчаючись брати кілька своїх перших акордів і починаючи розучувати свою першу пісню, задається питанням, як швидко переставляти акорди при грі на гітарі, щоб композиція звучала без фальші.

Будь грає людина на гітарі скаже, що справа залежить від досвіду, але що ж робити, якщо досвід занадто малий, або взагалі відсутня?

Так як швидко переставляти акорди? Невеликі поради початківцям гравцям:

1. При розучуванні акорду, пальці повинні завжди ставитися правильно і чітко. Якщо акорд спочатку береться не правильно, то в майбутньому будуть докучати дискомфорт і біль, а головне не можливість швидкої перестановки акордів.

2. Розучуючи вперше пісню, потрібно навчитися грати її спочатку повільно і без співу.


Таким чином, пальці з часом будуть перестанавливать механічно, а очі зможуть простежити за правильністю взятого акорду.

3. Коли програється перший акорд, в голові повинні заздалегідь прокручуватися думки про розташування наступного акорду, але братися він повинен не раніше покладеного часу.

4. Найлегше вчити акорди парами, завжди потрібно звертати увагу на те щоб струни звучали чітко. Акорди бажано затискати зручними пальцями і завжди однаково, так швидше можна досягти автоматизму в затискування акордів.

5. Прискорювати темп гри потрібно поступово. На більш швидку гру слід переходити тоді, коли минулого темпі вийшло безпомилково зіграти сім-десять разів поспіль.